Opening weekend Flédy!

Levné dárky, best dárky
 • Tento víkend proběhne Opening weekend klubu Fléda. V pátek 17. září se můžete těšit na stylově eklektickou noc za účasti kapel a djs na dvou koncertních stageich a v sobotu 18. září na electro party Tranzistor!

  Když krabovi jeho vlastní krunýř brání v pohybu, ví, že je na čase jej vyměnit. Podobně i Fléda přes prázdniny svlékla svůj starý krunýř, který jí začínal být velmi těsný.

  Letní rekonstrukce klubu Fléda jde do finále a vy budete mít možnost spatřit poprvé nejen nový „krunýř“ Flédy, ale také náležitě otestovat jeho pevnost, metaforicky řečeno. Hlavní změny jsou dispozičního charakteru – vytvoření druhé stage na místě původního baru, který naopak vyměnil dřívější fotbálky.

  Říkejme tomu třeba zátěžový test. Jak je známo, nejvíce namáhané části každého klubu jsou parket a bar. Proto bychom chtěli vyzvat všechny návštěvníky, aby těmto dvěma oblastem věnovali zvýšenou pozornost a zkusili, lidově řečeno, co vydrží. Napomůžete tím nejen ke zvýšení celkové kvality vašeho oblíbeného klubu, ale i ke zvětšení komfortu pro budoucí návštěvníky. Zároveň vás prosíme, abyste ještě omluvili designové nedodělky, na kterých se bude v dalších dnech a týdnech usilovně pracovat!!

  Samozřejmě to nenecháme jen na vás, při otvíračce bude pomáhat hip-hopová skupina Prago Union v čele s Katem (ex-Chaozz), nu-jazzový experimentátoři Lesní Zvěř, pompézní indie kapela Lavagance, elektrický kovboj Ventolin a trenčínská super dvojka Youcoco. Za djským pultem se naopak představí Mardoša (Tata Bojs), Kato a DJ Maro (Prago Union), G.H.C. a hudební dandy Click Joe.

  Slavnostním večerem budou provázet Služebníci Lorda Alfréda a těšit se můžete i na soutěž (losování) o permanentku na sezonu 2010/2011, vouchery do obchodu Zezula, obchodu Indielabels a masážního studia Sen.

  Zajímavostí zahajovacího večera bude určitě Terč štěstí aneb Každý vyhravá, hoď si svoji slevu! Po nákupu vstupenky na svou vybranou akci na Flédě bude mít každý možnost hodit si jednu šipku do našeho slevového terče. Jakákoliv trefená hodnota = sleva na provedený nákup! Čísla 1 – 5 = 5% sleva, 6 – 10 = 10% sleva, 11- 15 = 15% sleva, 16 – 20 = 20% sleva, bulls eye = 30% sleva. double, triple a bullseye navíc znamenají button “Fleda in New” zdarma!

  Brand new space aneb Otvíračka aneb Křest a současně zátěžový test nového krunýře klubu Fléda proběhne v pátek a sobotu 17.-18. září 2010. Těšíme se na vás!

  Video teaser k Fleda in New: http://www.youtube.com/watch?v=7UeUCacGvVw

 • 17. září 2010: FLÉDA PARTY

  podtitul: Brand New Space aneb Otvíračka

  Kapely:

 • Prago Union (http://www.myspace.com/pragounion)
 • Lesní zvěř (http://bandzone.cz/lesnizver)
 • Lavagance (SK) (http://www.myspace.com/lavagance, http://bandzone.cz/lavagance)
 • Ventolin (http://www.myspace.com/ventolinlive)

  Youcoco (SK)

  DJs:

 • Mardoša (Tata Bojs)
 • Kato & DJ Maro (Prago Union)
 • G.H.C.
 • Click Joe

  Večerem provází Služebnící Lorda Alfréda

  Soutěž (losování) o 2 permanentky na sezonu 2010/2011

  Start: 21:00

  Vstupné: 120 Kč předprodej / 150 Kč na místě

 • 18. září: TRANZISTOR

  Nu Era

  DJs: Matthew / Hellectro, Peter Pea, Piri & Tom Carbol a Mort`n

  Start: 21:00

  Vstupné: 49 Kč

  Motto tohoto večírku je snadno zapamatovatelné: Nepudem dom! Kralovat bude DJ Matthew z Prahy, známý např. z dua Hellectro. Z Ostravy dorazí v mlžném závoji DJ team Piri & Tom Carbol. Jak vypadá electro house na sever od Brna, předvede DJ Mort`n, jehož DJ nick přidělal vrásky už nespočtu grafiků :). Zdárný průběh mejdanu pojistí rezident Peter Pea.

  Tomáš Ondráček

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.