Pestré tržiště Koloniál na Flédě o víkendu zaútočí na všechny smysly

Levné dárky, best dárky
 • Stylový trh vůní, chutí, šperků, designu a dalších rozličných specialit oživí prostory hudebního klubu Fléda o víkendu 12. a 13. dubna. Oblíbený Koloniál se na Flédě uskuteční už popáté, tentokrát u příležitosti zahájení festivalu francouzské kultury Bonjour Brno. Atmosféra Francie na návštěvníky dýchne z množství stánků s delikatesami od sýrů přes klobásky až po široký výběr vín. Levandule zavoní od Mýdlařky z Provence. Prodejci Flédu zaplní slušivými šperky, designovým oblečením, originálními doplňky na sebe i do bytu, voňavou kosmetikou nebo čerstvými jarními květinami.
 • Fléda koloniál
 • Datum: 12.-13. 4. 2014
 • Sobota 11-19h / vstup zdarma
 • od 20h koncert Voilá! / vstup 110/120 Kč
 • Neděle 10-18h / vstup zdarma

  Gurmánské vyžití u francouzské kuchyně neskončí. Opět nebude chybět gril Jiného cateringu na dvorku, kde bude také stánek s pravými francouzskými crepes. Pro ty, kdo to rádi pikantní, nabídne své pálivé omáčky Huhu Chilli. Mlsné jazýčky potěší sladkosti od Nebeských dortíčků nebo marmelády paní Trantinové. Na křupavé domácí pečivo a svěží ovoce a zeleninu budou lákat stánky Preclík a Patizon.

  Aby inspirace přehlídkou rozmanitého zboží nezůstala nevyužita, chráněné dílny Slunečnice dají prostor kreativitě při ruční výrobě vlastních „buttonků“.

  Vstup na Koloniál je volný. V sobotu se trhy otevřou od 10 do 19 hodin, v neděli od 10 do 18 hodin. Interiér klubu bude nekuřácký.

  Návštěvníci se mohou těšit i na doprovodný program. V sobotu večer vystoupí pražská kapela Voila!, která neotřelým způsobem čerpá z pestré palety hudebních žánrů a navazuje na tradici francouzského šansonu.

  SEZNAM PRODEJCŮ: ADELL / ART CHIARA / BIOGRAPHIC / BLACK MOUNTAIN / BRIDA / BY ADRIANET / DARTASKA / DEGEMERMAT BRNO / EIRE / HEZKÝ DOMOV / Huhu Chilli / FLUFFY OAK / FRANSÝR / GLARA / HABARUK / IMH / IZAP SLUNEČNICE / JINÝ CATERING / KHAKI / KVĚTINY TRANTINOVÁ / I1CO VINYL ART / LA CONSERVERIE / LE VIN / LIMI / LUCITKA / MAŘENKY / MATILDA A HELENA / MFG / MINIMON / MY LITTLE PLANET / MÝDLAŘKA Z PROVENCE / NATURINKA / NEBESKÉ DORTÍČKY / OK:KO / OSHO DESIGN / PAN MON / PATIZON / PÉŤAHOLKA / PRECLÍK / PunkTura / PUNTÍK / RECYSKLO / ROSEBUD / SKYNET / SÝRÁRNA ORRERO – GRAN MORAVIA / U BAMBULE / U ZAJDÁNKA / VINYL PRODUCTS / WINE AND STORY / YO_SOY

  Adéla Procházková

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.