Planety a Bugmen koncertují v Brně

Levné dárky, best dárky
 • Sobotní (15/3/2014) koncert v klubu Boro: Planety a Bugmen.

  Po roce přijedou Planety. Mají nového basáka a je to ženská. Během letošního roku jim vyjde nová deska na vinylu, která se bude jmenovat Nekonečná hudba města zapomeneš a teď bacha, SPOILER ALERT: tu desku už jsme slyšeli a můžeme říct jediné – je to dym jak hovado. Oproti první desce jsou ty hity přímočařejší a mají ještě větší tah na kulo. Právě z téhle plyty hrajou na živo většinu setu a když Lenka doprovází Orla svojima vokálama, tak je to prostě krásné. Ale nebojte, staré hity hrajou taky a je to celé prostě úplně super a opravdové a tak, i když už nejsou ze Slezska, ale z Prahy, hehe.

  S Planetama přijedou Bugmen, asi indie pop rock, nebo tak něco. Melodické songy s anglickýma textama. Jsou to milí kluci a podle nás mají určitě rádi Oasis. Hrajou už strašně dlouho a přitom jsou tak nějak neadekvátně v ústrání, což je strašně škoda. O to víc se těšíme, že je budeme mít v Brně.

  Obě kapely by během tohoto týdne měli mít společný split na mini cd, který snad přivezou s sebou. Začne se mezi osmou a devátou, vstup bude kilo. Tak v sobotu čeas keas!

  Keftes Party

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.