Player One nezklamal

Levné dárky, best dárky

Player One nezklamal. Na včerejším představení rozsekal desítky fanoušků. Přesný počet zatím není znám. Jisté je jen, že po skončení se zadním východem odváželo 1200 kilo sekané, píše na hlavní straně kulturně zaměřený plátek Nový Potlesk.
Muž v ošuchaném saku přelétne pár dalších řádků se základními informacemi. Čte dál:

Po tomto mysteriózním vystoupení publikum pružilo jako péra, někteří to stihli přehnat dříve, než začalo duo Boycottletes a přepružili se až natolik, že je sběrné dodávkové vozy sbírají ještě dnes po okolí. Boycottletes začali s přebíráním materiálu. Pódium bylo v plamenech. Dým prostupoval laserovými paprsky. Prostorem se nesla delikátní vůně grilovaných kotlet, které po platze roznášely půvabné klony Dády Patrasové a Věry Špinarové dodané agenturou Replyc, po jejichž požití se mnozí fandové roztékaly v potůčky v trávě a ostatní se v nich třeli. Hudba vše podtrhovala, lidé odhazovali své svršky a na některých místech se nenuceně swingovalo…….popisuje dále svůj zážitek reportér…
V pohotovosti byla 3 řeznictví, hlavní partneři této akce, se svým vozovým parkem a personálem. Jak jsme se později dozvěděli, značnou část vlastní Paul Holland, řeznický to učeň. A po dalším pátrání vše nasvědčuje tomu, že Paul Holland je samotný Player One.
„Já jsem Buby, co to bude?“ vyruší číšník našeho muže kroutícího hlavou.
„e… e…eh… co si dám?… Dám si hamburger Paula Hollanda….. Krvavý…. A třináctku kvašený.“
Na tváři se mu usadí pobavený výraz „To abych snad do toho Perpetua radši ani nechodil“ pomyslí si a odkládá Nový Potlesk stranou………….

Electronic Bitches Vás zvou na další sériový večírek s názvem Shuk´n´Denc,
v pátek 30. 5. 2008 do klubu Perpetuum. Pláštěnky s sebou!
K tanci a poslechu bude hrát Player One _ live, duo Boycottletes a samozřejmě bičesky se svým electro cymbálem. A to vše za šíleně přehnané vstupné padesát, bez drinku a šatny.

Tak Nashukanou

by Pornak

Electronic
Bitches and More

Pepetuum club

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.