Post-jazzová Submotion Orchestra se chystá na Flédu

Levné dárky, best dárky
 • Severoanglická Submotion Orchestra si v ČR našla spoustu fanoušků. Ostatně oslnila publikum na Colours of Ostrava i vyprodala Palác Akropolis. Moderní sound spojující jazz, elektroniku a dubstep představí kapela na prknech brněnské Flédy 7. listopadu od 20 hodin.
 • Předskokan: kapela Soliloqui

  „Úplně mě odrovnali. Jejich hudba je někde mezi dubstep a Cinematic Orchestra. Jejich hudba je přesně tam, kde má být,“ napsal o Submotion Orchestra guru britské nezávislé scény Gilles Peterson.

  Sedmičlenná kapela pochází z Leedsu a vystupuje pod vedení Tommyho Evanse. Ten zvládá s kapelou balancovat mezi klubovými beaty a tradicemi soulu a jazzu. Beaty a hluboké basy kapely dokáží v klubu způsobit malé temné zemětřesení, přičemž stojí v opozici k citlivému projevu soulové zpěvačky Ruby Wood. Ostatně Submotion Orchestra platí za jedno z nejoriginálnějších hudebních těles z ostrovů.

  Jako předskokan Submotion Orchestra vystoupí Soliloqui. Kapela Soliloqui se inspiruje podněty z populární jazzové i elektronické hudby, ale nejlépe se však cítí ve vodách progresivního chilloutu a neotřelých groove.

  Adam Pitrocha

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.