Projekt hudebního vlaku

Levné dárky, best dárky

Club Edgar si ve spolupráci s několika hudebními formacemi a brněnským klubem Faval pronajal zvláštní vlak pro asi 500 účastníků na zhruba 24hodinovou hudební produkci pro jízdu Brno – Jihlava a zpět dne 19. prosince tohoto roku. Souprava bude mít sedm vagónů, z nichž dva jsou „obytné“, dvoupatrové, další tři taneční, bez sedadel, šestým vozem je hospoda a sedmým cateringový vůz pro kapely, club, zásoby, hosty a podobně. Prostor pro základní, „bufetovou“ obsluhu bude i v opačné, přední části vlaku. O dobrou muziku se zaslouží brněnští THC, sound system URA, Notoric Natty se svým reggae-junglem a Vosa sound system.
Souprava vyjede z Brna Králova pole (1. nástupiště) v pátek devatenáctého asi v devatenáct hodin (od sedmnácti se již může nastupovat!) a do Jihlavy dorazí poměrně rychle po zastávce ve Žďáru n.S. a Havlíčkově Brodě okolo 22 hodiny, a hodinku pobude. Do půlnoci zastaví ještě v Třebíči a potom se ztratí někde v polích, aby zpět do Brna dorazila odpoledne druhého dne. Cena jízdenky není zatím přesně stanovana, ale bude se zřejmě pohybovat okolo tří set padesáti ká na jízdu, protože dráhy jsou fakt drahý. Jízdenky budou k mání pouze v předprodejích a pouze „na jméno“, rezervaci si zatím můžete zajistit přímo na místě v clubu Edgar v Jihlavě, v Brně v clubu Faval a nejlépe přímo na konci této stránky po vyplnění velmi krátkého formuláře, a zvolit si tak jistou účast, dobu jízdy a místo, kde si jízdenku vyzvednete.. Pozor – oproti původnímu záměru nebudou jízdenky k vyzvednutí v Brně v clubu Fléda, pouze na Favale. Cestující, jež si zatím zaregistrovali Flédu, oslovíme o změně přes jejich maily.
Rezervace budou fungovat tak, že na předprodejním místě, Vámi udaném, Vás budou čekat objednané jízdenky přibližně od 18. do konce listopadu, pokud si je nevyzvednete, budeme Vás kontaktovat na telefonu či mejlu, zadaném případně do formuláře registrace. Nebudou-li jízdenky ani poté vyzvednuty, propadne rezervace a budou nabídnuty dalším zájemcům. Zájem o jízdu je velký, rezervací tedy určitě využijte. Přesné časy celé jízdy ještě po dohodě s ČD oznámíme, stejně jako Vás teď na našich stránkách seznamujeme s dalšími informacemi o tomto projektu. S rychtou do vlaku vyráží Edgar, váš náš club po třech letech své existence ve SVÉM stylu!

    „ Projekt hudebního vlaku ve zkratce ”

  • Datum: 19. prosince 2007
  • Začátek: 17.00
  • Kde: 1. nástupiště nádraží Brno – Královo pole
  • Cena: 399,-kč
  • Music: URA, THC, Notoric Natty
  • Web: locopress.edgarclub.cz
  • Rezervace: rezervace.edgarclub.cz
  • Trasa: Brno (17.00) – Žďár n.S. (21.00) – Havl. Brod (21.30) – Jihlava (22.00) – Třebíč (24.00) – Brno

pozn. 20. listopadu
Dvě cesty vlakem s gramcema a dvě cesty servisního vozu si vyžádaly praktické zkoušky gramců ve vlaku. Bylo nutno odzkoušet přenosky na výhybkách, a chování gramců v otřesech vagonu. Kluboví zvukaři zamakali a testy mají svůj výsledek: Gramce ve vlaku fungují !! Je nutný molitan a omezovač nejspodnějších kmitočtů gramců, ale mašinky valí, rychta bude.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.