První „Energy!“ v roce 2008 v klubu 7. nebe

Levné dárky, best dárky

První Energy! v roce 2008 a hned s hvězdným obsazením
Filterheadz! Ano, 25.1.2008 se v brněnském klubu 7.nebe představí Maarten Wilmaers, který je spolu s bratrem Bertem Wilmaersem jedním z nejznámějších belgických producentů. Pro méně znalé snad jen připomeneme dva z jejich nezapomenutelných kousků a to skladby Sunshine a Yimania. Zároveň mají na kontě mnoho remixů pro světové hvězdy jako Eric Prydz, Marco Bailey, Max Graham, Tiesto a Faithless…

Remixovali i pro našeho veleúspěšného DJe a producenta Michala Poliaka, kterého si na lednovém pokračování party Energy! budete moci také poslechnout. Michala snad není třeba podrobněji představovat, jen připomeneme, že jeho první vinyl s názvem Word Republic EP si vybral do své radiové show sám Carl Cox, což hovoří samo za sebe a my věříme, že své kvality opět předvede.

Ze Slovenska k nám zavítá DJ Breeth, kterého jste si mohli poslechnout například na prosincovém Cybertronicu, kde předvedl skvělý výkon a zasloužil se tak o nezapomenutelnou atmosféru. Sestavu DJů na hlavní stage uzavírají méně známí DJ Holy a Tactic Union, kteří však mají hodně co nabídnout a Vy se o tom budete moci sami přesvědčit.

Na druhé stage se představí v klubu 7.nebe takřka domácí Andrea Fiorino, jenž si získává stále více fanoušků a příznivců, slovenský DJ Wanted, dále Leonov Bronski a na závěr Duncan Grey, který je návštěvníkům 7.nebe též dobře znám.

Samozřejmě pro návštěvníky párty máme i zajímavé soutěže a dárky, které Vás jistě potěší. K lednovému dílu Energy! s Filterheadz máme připraveno rovných 1000 CD mixů Michala Poliaka a připravujeme pro Vás, ve spolupráci s Milanem Lieskovskym, dalších 1000 kousků Promo CD Energy! s Kyau & Albert.

Aby toho nebylo málo, dáváme Vám možnost vyhrát víkendové zapůjčení nového vozu Jaguar, který do soutěže věnuje společnost AMT Moravia (www.amtmoravia.cz). Samotné auto si budete moci prohlédnout rovnou v den konání akce přímo před klubem 7.nebe. Soutěžit mohou pouze osoby starší 18ti let a držitelé ŘP skupiny B. Další detaily a podmínky soutěže můžete nalézt na stránkách NewEra (www.newera.cz). Výherce bude vylosován zástupcem firmy AMT Moravia 24.1.2008 a výhra mu bude oznámena při vstupu na akci Energy! s Filterheadz, což jistě bude tím nejlepším krokem k začátku skvělého večera.

Nyní nezbývá, než Vám popřát hodně štěstí v soutěži a příjemně strávené čekání na 25.1.2008 na akci ENERGY! s FILTERHEADZ.

Honza Gulak – 7.nebe

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.