Re:Paráda a Brněnská Kulturní Scéna uvádějí Retro Party

Levné dárky, best dárky
 • V sobotu 17. května 2014 se od 21 hodin brněnská Fléda opět promění v kouzelné místo, kde se čas vrátí o celá desetiletí zpátky. Odehraje se zde druhé vydání stylové Retro Party. Jen račte vstoupit! Prosvištíme obdobím 50. až 90. let minulého století a užijeme si z něj to nejlepší.

  V klubu vás přivítá fešný trabant a retro bicykly. Všudypřítomná bude dobová, často humorná, projekce. Zatrsáme na rock'n'roll, funky, disko a československý soc-pop. Za mixážní pulty se postaví ostřílení profíci – zlínský DJ OMEK a bratislavský DJ FRENKY – kteří v nostalgické náladě vytáhnou i vinyly.

  Cukrová vata pro všechny a zdarma! Slibujeme, že bude tak sladká a lepivá, jak jste zvyklí z dětství. Dočkají se i ti, kteří vždy preferovali spíše tvrďácké bonbóny Doxy, žvýkačky renomované značky Pedro nebo arašídové křupky jakékoliv značky.

  Mysleli jsme i na ty, co odmítají dospět, nebo si zkrátka jen občas rádi zablbnou. Pro hyperaktivní jedince bude připraven skákací panák, pro ty kreativnější pak legendární céčka. A protože jistě přijdete stylově vyfiknutí, bude vám k dispozici fotokoutek se všemi dobovými proprietami, abyste se mohli nechat zvěčnit.

  Andrea Vojtěchovská

  Předprodej/rezervace lístků

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.