Slovinské kapely koncertují v Boru

Levné dárky, best dárky
 • Po kratší pauze tady máme další akcičku pro lidičky. Fesťáčky ještě nefrčí, tak nám bude muset opět stačit klubík Boro. Nicméně, nebude to akcička ledajaká, neboť Pavel Pilchowski slaví narozeniny a navíc na svátek práce. A co jiného mu může hrát na oslavě než kapely z Balkánu? Takže čtyři slovinské grupy. Dárky a úsměvy s sebou, pro studenty balkánských oborů z FF MU bude beztak nějaká sleva zas. Tak ve čtvrtek!
 • It´s Everyone Else budou v Boru už podruhé, a ti, kdo pamatujou jejich první koncert, určitě přijdou znovu. Ženská a chlap, každý plno kláves a serepetiček a o vokál se střídají. Temné punkové elektro s beaty ostrými jak skaliska na Triglavu. Právě vydali novou desku New Religion, která vyšla na labelu Noise Appeal Records a pořád je to nadupané strašně moc.

 • N“Toko se v Brně víceméně bez povšimnutí mihnul někdy loni nebo předloni v kavárně Mezzanine, tentokrát jsme mu ošéfovali stage v Boru. Osobně jsem docela hodně a pořád nadšený jeho deskou Parada ljubezni z roku 2010, která je chytrá, vtipná a strašně chytlavá, a přitom hrozně jednoduchá. Myslím, že na ní už samotná slovinština vyniká jako naprosto magickej jazyk a s řezavými beaty dává dokupy nakopávající turbo, a jsem fest rád, že to budu moct vidět naživo jako jednu z prvních věcí ve svých osmadvaceti.
 • Real Life Version vznikli v roce 2005 a pochází ze slovinského města Ajdovščina. Jsou jednou z těch mála kapel, která z d.i.y. hc/punk scény nejen těží, ale zároveň jí sama svým přístupem udržuje v chodu. Od roku 2007 zorganizovali více než 50 koncertů pro více než 100 kapel z celého světa, mají za sebou několik evropských turné a jejich aktuální deska The Sound of Progress je důkazem toho, že se skvělá melo-punková deska dá natočit i s minimálním rozpočtem a svojí melodičností, silnými refrény, energií a instrumentální zručností může připomenout kapely jako Propaghandi nebo Rise Against.
 • Start At Zero pochází ze stejného města jako Real Life Version a dali se dohromady v roce 2012. Předchází je pověst kapely, jejíž koncerty jsou našlapané energií a rychlostí, která je dobře slyšet i na jejich debutové desce Facing Insanity, kde servírují rychlý melodický hc/punk se společensko-kritickými texty v duchu kapel vycházejících na Fat Wreck.

  Keftes Party

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.