Sobotní Freeak on Tour

Levné dárky, best dárky
 • Přijďte podpořit naši první zastávku na velkolepé tour nově obnoveného bookingu FREEAK. Celý večer bude ve stylu house, tech house a progressive.

  Freeak.net již 8mým rokem informuje clubbery na Jihu, kam zajít na party. Jeho nedílnou součástí je booking zastupující místní DJs. I ten podobně jako web prošel v posledních měsících „rekonstrukcí“. Nově tedy pod Freeakovským bookingem hrají ostřílení DJs z Vysočiny.

  Wexter z Třebíče se svým rovným, rozmanitým stylem a progressivec Nirthy z Velkého Meziříčí. Z původního bookingu zůstali veteráni Spirit, mixuje již 15 let a je zakladatel serveru. Kumpáni Shorty z Budějc, se kterým Spirit residentuje na nejdéle fungujícím house mejdanu na Jihu, Viva La Musica – house music all night long, již 8 let v klubu K2 (České Budějovice). No a posledním na lajnapu je Twin a jeho excelentní technika mixu a úžasně plným groove soundem. Twin začínal hrát cca před 13 lety.

  Parta, která spíše obšťastňuje tancechtivé, na své rodné hroudě vyráží do světa, ukázat mu, na co že se trsá na Jihu. Přijď i ty ochutnat zvuk neokoukaných DJs, kteří ale dobře vědí, jak se na lopatě sedí ;);)

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.