Speciální letní party s Electro Swing Bohemia na Flédě

Levné dárky, best dárky
 • A přece bude Brno swingovat i v létě! Electro Swing Fever s nálepkou Letní speciál se uskuteční v pátek 25. července od 20 hodin na Flédě. Program bude ještě nabitější než jindy. Vše, co mají fanoušci Electro Swing Bohemia rádi, však zůstává – atmosféra zlaté éry swingu, skvělí DJs, dobové outfity, speciální projekce a stylové dekorace.

  Speciálním hostem večera bude DJ Farrapo z Itálie. Se svými electro-swingovými sety už procestoval celou Evropu a teď po italsku roztančí Brno. Chybět nebudou ani vyhledávaní DJs z Electro Swing Bohemia – Swing Thing & Papa Django a Paolo di Maki. Tito prvotřídní elegáni odehrají na Flédě špičkové electro-swingové selekce, které již mnohokrát rozhýbaly i zatvrzelé nepřátele tance.

  Skvělou hudbou to začíná, ale nekončí! Úvod večera bude patřit charlestonovému tanečnímu workshopu v podání Jakuba Šůstka ze Swing Wings. V pop-up holičském koutku budou vyčkávat mistři řemesla z Local Barber Shop, aby pánům poupravili knír nebo vousy. Na Bárečku se budou grilovat delikátní burgry. Blízko sálu na vás počká sladký doping v podobě cupcakes a dortíků.

  Andrea Vojtěchovská

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.