Talentovaní Evelynne a No Distance Paradise ve středu na Flédě

Levné dárky, best dárky
 • Fléda představí tři mladé a talentované projekty. Ve středu 18. 12. vystoupí na pódiu dvojice Evelynne a No Distance Paradise, které ještě doplní pop/nu-metalová kapela Substation.

  Obě kapely jsou na vzestupu, zatímco No Distance Paradise se představili po boku Sunshine nebo Niceland; Evelynne prorazili na studentský festival Back to School.

  Evelynne tvoří čtyři talentovaní kluci, pár hudebních nástrojů, kapka stylu a ohromný potenciál. Kluci vstoupili na hudební scénu roku 2012 debutovým albem Anonymity, které doprovodili i dva videoklipy – D.N.A. a Driffter. Kapela s albem postoupila na evropské finále International Live Awards ve Vídni. Evelynne táhnou publikum svou energickou acid-elektronikou. Dunivá basa i šlapající bicí ženou kapelu dopředu v rockové melodice s tanečními beaty. V roce 2013 kapela vystoupila na populárních festivalech Rock for People nebo Grape festival. Své nové CD, které kapela představí na Flédě, tvořila pod taktovkou Borise Carloffa.

  Olomoučtí No Distance Paradise platí za stoupající hvězdu, která se často objevuje po boku Sunshine, se kterými sdílí i fanouškovskou základnu. Pro kapelu je typická kombinace indiepop-rocku se signifikantním hlubokým hlasem frontmana. Koncerty v Lucerna Music Bar, Rock Café nebo vyprodaném S-clubu měly výbornou atmosféru a kapele se daří publikum uvést do varu.

  Adam Pitrocha

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.