Traband a Budoár 10. 11. společně na Favále

Levné dárky, best dárky
 • Brněnský Budoár staré dámy a pražský Traband vystoupí poprvé společně, a to ve čtvrtek 10. 11. v brněnském klubu Favál. Začátek koncertu je ve 20.30 hodin.

  Přes geografickou i věkovou různorodost spojuje tyhle dvě kapely přístup k tvorbě muziky – jejich členy to hlavně musí bavit, ostatní je vedlejší. Zdánlivě sobecký postoj je paradoxně k posluchačům nejpoctivější – na pódiu i na desce je znát, s jakou vervou se členové kapely do své muziky pouštějí a kolik energie tak předají návštěvníkům svých koncertů.

  Traband brázdí pódia od roku 1995 a přestože vystřídal několik hudebních stylů, vždy zůstal nezaměnitelný hlavně díky skladatelskému rukopisu leadra Jardy Svobody. Po rockových začátcích, veleúspěšném “balkánském dechnu” přišlo období písničkaření s harmoniem, které se postupně proměnilo v aktuální rockovější Traband. Nové CD a DVD Neslýchané vydalo na jaře vydavatelství Indies Scope.

  Budoár staré dámy je považován za pokračovatele tradic brněnského alternativního rocku. Hraje skladby hravé, poetické, přemýšlivé, zároveň však neuvěřitelně energické a zábavné. Poznávacím znamením je nezaměnitelný projev zpěvačky a kytaristky Marty Svobodové.

 • Místo: Favál Music Cirkus, Křížkovského 22, Brno, zastávka Velodrom
 • Datum: 10. 11. 2011 od 20:30
 • Vstupné: v předprodeji (Indies, Poštovská 2, Brno) činí 120 Kč, na místě 140 Kč.

  Hanka Vojtěchová, Indies Production

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.