V Brně už brzy opět vystoupí Los Banditos

Levné dárky, best dárky

A to je pro fanoušky surfu a originálního spagetti r´n r´ bezesporu skvělá zpráva. Koncert proběhne ve známém „fotbálkovém“ clubu PANGEA INTERNATIONAL, který si pomalu začíná užívat své dny slávy. Tedy ve čtvrtek 8. 5. 2008 v novém bezva klubu na Kolišti společně s LOS BANDITOS.[Jena – Brno] Vystoupení legendární (východo) německé rokenrolové kapely Los Banditos v květnu tohoto roku v Brně se odehraje s v prostorách Pangea international club na ulici Koliště.

Pětičlená kapela z „nejboomovějšího“ města současného německa Jeny je ispirována duchem východního showbussinesu. Stylově čerpá z beatu 60tých let, Surf soundu, Love, sex and Crime. Rock and rollová poloha je dominantní stejně jako paralelně reálný sexuální náboj celého zážitku z performance.

Bandité jsou „nezničitelní“ a jejich koncerty se vyznačují vždy divokou a výbušnou atmosférou kde „hit stíhá hit“, divokou balkánskou dechovkou počínaje, promyšlenými cover verzemi od Plastic Bertrand či Sex Pistols konče.

Jejich vystoupení trvají mnohdy déle než tři hodiny, kdy mrtví ožívají, chromí vstávají a se živými se společně radují.

Los Banditos jsou výraznou taneční kapelou soudobého německého undergroundu.a vidět jejich koncert znamená přijít na příští určitě znovu.

You may also like...

6 Responses

 1. lulu napsal:

  No konečně…snad se uprostřed toho balkánsko-ruského sexuálního rachotu z NDR dočkáme i něžných vsuvek v podobě španělských beach-melodies z kouzelného kufříku božského profesora Olivera Jahna…těšíme se moooooooooc:)

 2. Ka napsal:

  Paráááda! Pohodový prostor, skvělá kapela a dobré datum.

 3. ma napsal:

  Já dodávám, že „tour“ pokračuje 10. května (sobota) ve zlínském klubu Golem. Produkci koncertu ve Zlíně zajišťuje renomovaná firma *jmmx* (znáte z Jedové chýše) – takže záruka kvality. Dojeďte, budete vítáni. O hudební doprovod německých hvězd se tentokrát postarají stále slavnější ELECTRONIC BITCHES – DJ’s Funk Halen, Romano Porni a Trick z Brna (znáte z Perpetua).

 4. lulu napsal:

  tak pozor!!!
  nikoli ve čtvrtek 8.5., nýbrž v pátek 9.5. – pro fandy z Brna…

 5. Anonym napsal:

  ELECTRONIC BITCHES se bouhuzel NEZUCASTNI. Budou pekne doma v clubicku………

 6. ma napsal:

  Což je velká smůla, ale nic víc. Alespoň do Zlína pojedeme spolu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.