V páté sezóně Fléda znovu jinak!

Levné dárky, best dárky

Během letních prázdnin prochází největší brněnský klub Fléda náročnou rekonstrukcí. Návštěvníka čeká od podzimu naprosto jiný klub. Oficiální otevírací večírek se bude konat v sobotu 16. září, už teď ale můžeme prozradit, že Brňáky čeká ještě velkolepější prostor než doposud.

Funkcionalismus v kombinaci s lidovou tradicí

Brno platí v celé Evropě jako město funkcionalismu, ani Flédě se během přestaveb nevyhnul. Autory návrhu rekonstrukce jsou Renata Slámková a Jan Maroušek ze studia Ecce design. „ Při své tvorbě jsem vycházeli z myšlenky propojení lidových prvků a jednoduchosti funkcionalismu. Prostor Flédy se tak změní k nepoznání.“, komentují mladí designéři. Barevné stěny například nahradí originální vzory, nainstalováno bude jiné osvětlení i nábytek.

Fléda ale nepodstoupila jen povrchové úpravy. Po čtyřech úspěšných sezónách bylo potřeba vyřešit vstup do sálu, kde se často tvořila tlačenice. Místo dosavadní šatny byl tak probourán další vstup. Zvětšuje se také prostor před hlavním barem a tím vzniká možnost vytvoření další stage případně pódia pro menší koncerty. Na podzim tedy Fléda přivítá návštěvníky v kompletně novém hávu!

Prostor mnoha tváří

Unikátní interiér Flédy nabízí mnoho možností využití. Ani letos nebude chybět filmový klub, divadlo, parties, koncerty, módní přehlídky nebo pravidelné večírky. V páté sezóně jsme jako bonus zlepšili i nabídka piva. Od září vám budeme nabízet nejlepší Plzeň v Brně, která se bude čepovat přímo z tanků! Během odpoledne se tak jindy večerní klub může proměnit v příjemnou kavárnu nebo denní bar pro vaše posezení s přáteli.

Podzimní sezóna se oficiálně rozjíždí 16. září!

Už 3. září můžete zajít na Flédu do kina. V pátek 15. září vás na Flédě čeká první taneční party. Stejně jako loni velice úspěšná akce benefičního charakteru – Illumination! Tentokrát v čele se špičkovým producentem a DJem Inigo Kennedym, Nikou 77, nebude chybět ani brněnský Ian Fuzzy a celá Disharmonic crew.

Oficiální otevírací večírek pak proběhne 16. září!

Zlámané beaty, minimal a hip hop!

Fléda už je proslulá svými pravidelnými klubovkami. Příznivci drum and bassu by si měli poznamenat do svých diářů 22. září, kdy dorazí první Bassinfection. O den později si poprvé užijí i fanoušci tolik oblíbeného minimalu – chystá se klubová party Magion! 29. září bude Fléda patřit všem fanouškům hip hopu a kontroverzních českých raperů Supercrooo. Ušetřen nebude nikdo a nic!

Kromě koncertů a akcí vás samozřejmě čeká na Flédě i spousta menších večírků, filmových představení a už v září přijde na řadu také divadlo. 14. 9. se tu opět představí populární spolek Skrat – tentokrát s hrou Stredná Európa Ťa miluje.

Například první Elektra pak proběhne 6.10., kde pokřtí svou novou desku Orbith a Michal Poliak a pozvali si jako hosta dje Len Faki z Německa. Kromě něj jsou prozatím potvrzenými podzimními peckami rozhodně ruhý ročník mezinárodního festivalu neobvyklé hudby a filmu NEW NEW! 2006 – (www.myspace.com/newnewfest) a vrcholem „elektronického podzimu“ v Brně bude specální Elektra s Vitalicem (Fr) 1.12. v jeho české premiéře!

Program pro vás každým dnem rozšiřujeme, sledujte proto pravidelně www.fleda.cz! Během podzimu navíc spustíme nové interaktivní stránky, což znamená více fotek, reportáží, informací a aktualit pro vás! Pátý rok na Flédě bude ještě víc pro vás a hlavně o vás!

You may also like...

1 Response

  1. Anonym napsal:

    To bude veselo!:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.