Vánoce pro kočku můžou mít smysl!

Levné dárky, best dárky
 • Benefiční koncert pro sdružení Brněnský Max, které se zabývá péčí o opuštěné kočky, se koná 15. prosince od 18.30 ve Starém pivovaru.

  V podstatě celé sdružení představuje paní Elen Maňasová a její muž. Od roku 1997 v brněnských ulicích a později i širokém okolí řeší z vlastních zdrojů a vlastními silami to, na co se z veřejných prostředků dlouhodobě nedostává, bohužel v současné době už ani majitelům samotným. Udržení útulku je ale nepochybně i zájmem veřejným – v jejich soukromém zařízení nejsou zvířata držena v klecích a chovají se k nim způsobem, který usnadňuje adaptaci u nových majitelů. Budují základy pro rozvoj důvěry k člověku, kterou mnohá zvířata po zkušenostech z venku nemají, jejich způsob péče je humánním a civilizovaným příkladem pro ostatní zařízení.

  Na koncertu vystoupí:

 • hudební atelier SŠUM – vánoční repertoár tradičního charakteru – akustické vystoupení.
 • CCA Band – populární vánoční písně a známé melodie.
 • Model Bazaar – vítězové RGM Live Space, akustická kapela ve složení kytary, violoncella, perkusí a charismatického vokálu.
 • Crash Road – vítězové České rockové ligy 2010, běžně hrající dost hlasitý rockový crossover, se představí v decentní unplugged verzi.
 • Aivn´s naked trio – je nová kapela brněnského kytaristy Aivna, známého např. z Annie´s Trip nebo Zastavárna BB. Záběr kapely lze označit jako rock-soul s výrazným bluesovým základem.

  První část večera je věnována posluchačům všech generací, je pravým vánočním koncertem pro všechny, kteří si chtějí poslechnout živé vystoupení se známým a oblíbeným repertoárem.

  Tři následující kapely se věnují hudbě autorské, sbírají svá první ocenění, ale na klubové scéně jsou známí již dlouho. Zveme všechny příznivce nových a neoposlouchaných skladeb, osobností, kde talent a hudba tvoří to, co sebelepší image nebo manager nemůžou zajistit.

  Celý výtěžek koncertu bude věnován o. s. Brněnský MAX, stejně jako zisk z prodeje charitatvních výrobků výtvarné dílny o. s. Práh, zabývající se pomocí dlouhodobě duševně nemocným pacientům.

  Těšíme se na vaši účast a prosíme, abyste naši pozvánku případně poslali dál – všem příznivcům koček, vánočních melodíí a rockové či bluesové hudby.

  Dagmar Kneslová a Marta Kubiesová (dříve Orálková)

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.