Večer legend v osmém ročníku přitvrdí. Představí se také legendární Blaze Bayley z Iron Maiden

Levné dárky, best dárky
 • Již po osmé divácky oblíbený koncert Večer legend spojí na jedno pódium legendární jména světového rocku. Atmosféru zajistí špičkoví interpreti z Česka i ze zahraničí, a především pak několik generací rockových fanoušků. Právě to je jedním z poznávacích znaků celé této tradiční akce. Brněnské Semilasso bude opět po roce v pátek 12. 4. a v sobotu 13. 4. 2013 žít nabitým rockem, tentokrát tvrdšího střihu.

  V pátek přijdou ke slovu přední české revivaly kapel AC/DC, MOTÖRHEAD a LED ZEPPELIN. V sobotu akce přitvrdí a na podiu se objeví revivaly kapel IRON MAIDEN, JUDAS PRIEST a METALLICA. Jako host vystoupí se svým setem vynikající britský zpěvák BLAZE BAYLEY.

  Blaze Bayley se proslavil především svým pětiletým působením v celosvětově oblíbené kapele IRON MAIDEN. Zpěvák vystoupí v Brně poprvé s jedinečným akustickým setem. Divákům představí jak slavné skladby IRON MAIDEN, tak i svoji sólovou tvorbu. Aby toho pro fanoušky IRON MAIDEN nebylo málo, vystoupí také tuzemský IRON MAIDEN REVIVAL s výborným zpěvákem Františkem Kašparem. Kapela pro změnu připomene éru Bruce Dickinsona. Večer doplní autentická Metallica revival z Berouna a s mnohaletou evropskou zkušeností hrající Judas Priest revival z Prahy.

  Hudba Led Zeppelin v podání oblíbených brněnských Myst rozezní podium Semilassa ve večeru nabitém klasickým rockem. Doplní ho skupina AC / DC revival, která dokonale připomene éru Bona Scotta. Razanci a přímočarý hudební nášlap ve své hudbě plně ovládá skupina MOTÖRHEAD Czech Republic revival, která páteční večer završí.

  Vstupenky na jeden večer koupíte za 220 Kč v předprodeji nebo za 250 Kč na místě. V prodeji je také permanentka na oba večery za 390 Kč.

 • Večer legend 8
 • 12. 4. 2013, od 19 hodin

  AC/DC revival

  LED ZEPPELIN revival

  MOTÖRHEAD revival

 • 13. 4. 2013, od 18 hodin

  IRON MAIDEN revival

  JUDAS PRIEST revival

  METALLICA revival

  BLAZE BAYLEY (UK) – host akce, akustický set

  Pavel Lojda

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.