Žabovřesky All starz present: Deadly Hunta (UK) – už v pátek

Levné dárky, best dárky
 • V pátek 1. října se v brněnském klubu Mersey v rámci akce Žabovřesky allstarz můžete těšit na vynikajícího londýnského ragga MC – Deadly Hunta.

  Komu toto jméno nic neříká, jednoduchým vodítkem k osvěžení paměti je legendární raggajunglová pecka od DJe Aphrodita – Ganja man, kterou má právě Deadly Hunta na svědomí.

  Deadly Hunta je ale především MC, který geniálně propojuje reggae, hip hop a dancehall. Svou kariéru odstartoval na počátku devadesátých let spoluprací s evropskými reggae soundsystémy African Roots a SkyJuice, potažmo na Jamajce v Bobby Digital´s studiu, kam se vypravil v roce 1994.

  Od roku 1996 vystupoval po boku projektů a umělců jako Wu Tang Clan, Daddy Freddy, Ice T, General Levy a dalších, postupně si vybudoval značný respekt na reggae i hip hopové scéně nejen v domácí Velké Británii a na Jamajce, ale takřka po celém světě.

  V posledních letech se Deadly Hunta dostal do povědomí širšího publika ragga hip hopovou peckou „Talk out loud“ (rotovala i na MTV base či britském Radiu 1) nebo conscious trackem „Yes I will“.

  Deadly Hunta svými inteligentním a uvědomělým verbálním projevem hbitě a nekompromisně propojuje reggae, hip hop i dancehall, jeho multižánrový přesah lze ale spatřit i v dubstepu, grimu či zlámaných beatech.

  Deadly Hunta – Talk Out Loud

  Aphrodite & Deadly Hunta – Ganja Man

  Deadly Hunta Feat Chris Da Mentalist – Rearrange

  Afrikan Simba, Deadly Hunta, Errol Bellot

  Deadly Hunta – Yes I Will

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.