Divadlo a fotbal? Ano, jde to!

Levné dárky, best dárky

4. 4. 2008 HRA, TO JE FOTBAL! – Malá scéna Mahenova divadla v 19:30 hodin – literárně-divadelní kopy básníka, autora divadelních her s fotbalovou tématikou a českého velvyslance TOMÁŠE KAFKY a herce divadla Sklep, architekta a průvodce Šumnými městy DAVIDA VÁVRY. Představení je jako malý předkrm pro všechny, kteří už netrpělivě čekají, jak může dopadnout Goldoniho Náměstíčko, když se karnevalový rej promění do atmosféry fotbalového mistroství světa. CENA VSTUPENEK POUZE 50 Kč.
KAREL JARŮŠEK V DIVADLE – 7. 4. 2008 „FOTBAL, TO JE HRA!“ – Malá scéna Mahenova divadla v 19:30 hodin – setkání s fotbalovou legendou Karlem Jarůškem a s inscenátory představení Náměstíčko o fotbale jako o divadle.

Upozorňujeme diváky, že dochází ke změně termínu tohoto setkání. Původně plánovaný termín 9. 4. jsme museli změnit. V době, kdy jsme domlouvali termín této akce ještě nebyly známy termíny Českého fotbalového poháru a tak došlo k tomu, že se Karel Jarůšek 9. 4. nemůže dostavit z důvodu čtvrtfinálového zápasu 1. FC Brno. Za náhlou změnu termínu se všem omlouváme a děkujeme za pochopení! VSTUP VOLNÝ.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.