Divadlo Bolka Polívky a Divadlo MALEhRY uvádějí: Peklo

Levné dárky, best dárky

PEKLO – autorská hra, která v trilogii doplní komedie „NEBE?“ a „VEPŘO KNEDLO ZELO“.
Všechna naše předtavení vznikají na základě skutečných příběhů, jsou souhrnem situací a zážitků které se odehrávají v dnešní době v životech lidí kolem nás. Stejně tak tomu je i v „PEKLE“ jehož příběh je založen na dramatu 5-ti žen, (z nichž dvě hrají muži), kterým jeden muž pořádně zamotal život. Představení o tom, jaké vztahy panují a co všechno se může dít pod pokličkou instituce zvané rodina.
To peklo na zemi si tvoříme sami a neskončí, dokud si to neuvědomíme… Takhle bychom krátce charakterizovali naši novou komedii. Záměrně píši „komedii“ protože právě ty nejzávažnější situace, přenesené na jeviště, vyznívají komicky. Takže doufáme že to bude, stejně jako v našich předešlých inscenacích, komedie, která ovšem trošku zamrazí.

I. REPRÍZA 5. 11. v 19:00 Divadlo Bolka Polívky

Ještě malá vsuvka- přesto že divadlo MALÉhRY je divadlem tři hereček a I v tomto projektu se děj pochopitelně točí kolem žen, nehrajeme žádné feministické divadlo! Právě proto, že v životě žen hrají muži podstatnou roli, máme v každém představení nějaký ten mužský protějšek. V tomto jsou jimi hereci Cyril Drozda, Michal Bumbálek, Pavel Zatlouka, Tomáš Sýkora a brněnský hudebník Zdeněk Kluka , který pro představení hudbu nejen složil, ale bude ji interpretovat přímo na jevišti.

I. REPRÍZA 5. 11. v 19:00 Divadlo Bolka Polívky

 • hrají: Daniela Zbytovská
  Barbora Seidlová
  Nikola Zbytovská
  Michal Bumbálek/ Pavel Zatlouka, Cyril Drozda/Tomáš Sýkora

 • hudba: Zdeněk Kluka
 • scéna: Pavel Matoušek
 • kostýmy: Marie Mukařovská
 • námět, scénář: Daniela Zbytovská
 • režie: MALÉhRY

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.