HaDivadlo: SILVESTR 2574

Levné dárky, best dárky

Představení z budoucnosti, groteskní oslava dne kdesi v budoucnosti, který je z hlediska omezeného lidského bytí pro nás dnes zcela zřejmě fyzicky nedosažitelný. Přesto si ho můžeme v magickém divadelním prostoru prožít a užít. Představení v kabaretním a karnevalovém duchu, s originálním občerstvením a živou hudbou podivuhodných kapel bude rozehráno ve všech prostorech HaDivadla, v Alfa pasáži, v kavárně Švanda i ve velkém sále.

Sobota 17. 9. 19:30 hautor: kolektiv HaDivadla
režie: Luboš Balák, Ondřej Elbel
hrají: Baráthová Helena, Drozda Cyril, Hájek Jiří, Kalousová Kamila, Ludvíková Marie, Maršálek Miloslav, Neužil Václav, Plodková Jana, Sedal Ján, Slovák Roman, Žáček Jakub

    Vystoupí:

  • Hardkórová kapela “ HOLKY Z VESMÍRU“
  • revival band – pop, country a jiné staré vály z 20. století
  • dechovka atd.

Představení z budoucnosti, groteskní oslava dne kdesi v budoucnosti, který je z hlediska omezeného lidského bytí pro nás dnes zcela zřejmě fyzicky nedosažitelný.Přesto si ho můžeme v magickém divadelním prostoru prožít a užít. Představení v kabaretním a karnevalovém duchu, s originálním občerstvením a živou hudbou podivuhodných kapel bude rozehráno ve všech prostorech HaDivadla, v Alfa pasáži, v kavárně Švanda i ve velkém sále.

Trvání: 0 min. | Cena: 120 Kč

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.