HaDivadlo v únoru 2012

Levné dárky, best dárky
 • Od 10. 1. lze koupit vstupenky na únorová představení HaDivadla. Program je v příloze článku.

  Výstava maleb a objektů El Gran Cine del Mundo Josefa Bubeníka bude v Galerii HaDivadla zahájena 20. ledna a potrvá do 2. března.

  2. února v 19.30 bude v HaDivadle hostovat Divadlo Archa s literárně-hudebním kabaretem Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše, EKG: O lásce a slepicích. Pozváni jsou následující hosté: herec a spisovatel Tobiáš Jirous, Pipka, básník Jan Těsnohlídek ml., Pavel Trefil a další. Hraje brněnská elektropunková kapela Piče z hoven!

  14. února v 19.30 bude uvedena premiéra hry Jiřího Havelky a kol.: Svět v ohrožení, hrají: Marie Ludvíková, Cyril Drozda, Simona Peková, Martin Siničák, Marián Chalány, Jiří Valůšek. Inscenace má následně premiéru v Divadle Archa, a to 19. února od 20.00.

  Galerie HaDivadla ve spolupráci s Ars Conceptus pořádají výstavu maleb a objektů El Gran Cine del Mundo Josefa Bubeníka
  Postřehy viděné skrze filmové plátno, projekce katastrof, lásky, krve, požehnání zůstávají v pozorovatelích jako němí svědci dávno zapomenutých skutečností, které mnohdy připomínají vlastní existenci. Divák se zde stává součástí předem připraveného děje, kde se snaží co nejlépe zmocnit své tolikrát v životě opakované role.

  Lucie Drlíková

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.