Komediograf: Nekorektní skeče

Levné dárky, best dárky
 • Komediograf v úterý 25. 3. 2014 v 19 hodin v Divadle Bolka Polívky uvádí hru Luboše Baláka Nekorektrní skeče – Tros Boys.
 • Účinkují: Lukáš Pavlásek, Josef Polášek, Jakub Žáček a zmíněný vyšinutec u piána Zdeněk Král.
 • Režie: Luboš Balák

  Groteskní skeče jsou dobrá věc, ale nekorektní groteska je ještě lepší. Bez servítek a bez obalu. Chirurgický humor, který míří na komoru a operuje bez ohledu. Není čas na citečky. Současnost se řítí příliš rychle a kulhajících spoluobčanů je čím dál víc. Nekorektno je jedinečný způsob, jak reagovat na nekorektní dobu. Ale nebojte se, smích vás ochrání. Přijďte si tedy konečně oddychnout – a nabrat sil.

  Skeče s velkolepou grácií hrají tři komici – Tros Boys – za doprovodu skvěle vyšinutého pianisty, který dodá všemu správnou šťávu.

  „Jak sbalit holku v Aquaparku v Prostějově, jak se hraje na tichou poštu v ústavu nahluchlých nebo jaký je princip smíchu v domě, kde si všichni navzájem chodí za ženami, ale i to nejlepší ze života poslanců a ještě mnohem víc se dozvíme v novém představení Luboše Baláka. Nejde jen o to, komu z poslanců smrdí nohy, ve hře je totiž daleko víc.“

  Rezervace a prodej vstupenek: pokladna@bolek.cz, tel: 542 214 903

  Cena: 280 / 250 Kč

  Monika Tanečková

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.