Literárně-hudební kabaret EKG opět v HaDivadle

Levné dárky, best dárky
 • V HaDivadle se ve středu 20. dubna již potřetí představí brněnskému publiku kultovní literárně-hudební kabaret EKG pražského divadla Archa. Jeho protagonisté Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš tentokrát do svého pořadu pozvali Bobíka, Fifinku, básníka a předsedu SZaOČ (Společnost za obrodu Čtyřlístku) Víta Janotu, prozaika a předsedu SZaOČ Karla Kunu, Myšpulína, Pinďu a další hosty. Hrát bude alternativně rockový Budoár staré dámy.
 • EKG o lásce a Fifince

  Literární kardiogram Jaroslava Rudiše a Igora Malijevského

  Hosté: Bobík, Fifinka, Vít Janota, Karel Kuna, Myšpulín, Pinďa a další

  Hraje: Budoár staré dámy

  středa 20. dubna 2011 od 19:30 v HaDivadle

  Protagonistů jsme se zeptali, proč právě Fifinka?

  „Láska mého dětství,“ vysvětluje Rudiš. „Nejdřív jsem se zamiloval do maminky a pak hnedka do Fifinky.“

  “Fifinka v dnešní době představuje určitý významný archetyp sportovní, moderní ženy rodinného typu, schopné úspěšně komunikovat s několika partnery naráz,“ doplnil Malijevský.

 • EKG

  EKG je literárně hudební kabaret, který ve spolupráci s Divadlem Archa pořádají Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš od počátku roku 2007. EKG je dnes nejvýznamnější českou scénou zaměřenou na živou literaturu a vědomě přehlíží hranice mezi žánry a generacemi. Protagonisté udržují pořad na pomezí literárního čtení, hudebního večera a divadelního kabaretu, každé představení je premiérou i derniérou zároveň. Důležitou roli hraje improvizace, komunikace s publikem a autorský přednes obvykle zcela nových textů současných českých spisovatelů.

  Jan Havlice, dramaturg HaDivadla

  Lucie Drlíková

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.