Literární kardiogram Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše EKG opět v HaDivadle

Levné dárky, best dárky
 • Ve středu 19. ledna 2011 od 19:30 se na jevišti HaDivadla již podruhé objeví spisovatelé Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš se svou literárněhudební show EKG. Tentokrát se se svými hosty (např. J. H. Krchovským, Jakubem Sejkorou a dalšími) budou bavit o lásce a smrti. Hrát bude hrobnická kapela Pláče kočka.

  Divadlo Archa: EKG

  HaDivadlo, středa 19. 1. 2010 v 19:30 hodin

  Vstupné: 150 Kč / 100 Kč (studenti)

  EKG je literárně hudební show, kterou ve spolupráci s Divadlem Archa pořádají Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš od počátku roku 2007. EKG je dnes nejvýznamnější českou scénou zaměřenou na živou literaturu a vědomě přehlíží hranice mezi žánry a generacemi. Protagonisté udržují pořad na pomezí literárního čtení, hudebního večera a divadelního kabaretu, každé představení je premiérou i derniérou zároveň. Důležitou roli hraje improvizace, komunikace s publikem a autorský přednes obvykle zcela nových textů současných českých spisovatelů.

  Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš také nabízejí literární vyšetření, a to vzorků prózy v rozsahu do 1,5 ns (2700 znaků i s mezerami) nebo 3 básní. Vyšetření probíhá korespondenčně. Vzorky je možné posílat na adresu ekg@archatheatre.cz, do předmětu zprávy uvést „EKG: vyšetření“ a připojit stručné údaje o sobě (jméno, věk, telefon, apod.). Výsledkem vyšetření je pozvání vybraných autorů k vystoupení na některém z příštích EKG. Výsledek vyšetření není objektivní a je závislý na osobním vkusu, tématu EKG a také na počasí. Autoři, kteří nebudou zpětně kontaktováni, ještě nemusejí být mrtví!

 • Rezervace vstupenek: 731 457 204 nebo pokladna@hadivadlo.cz
 • Pokladna otevřena Po – Pá od 10:00 do 18:00 a také 1 hodinu před představením

  Lucie Drlíková

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.