MAXIMVS a Hvězdné nebe nad ním

Levné dárky, best dárky

Brněnské Taneční divadlo MAXIMVS vystoupí spolu se svými hosty Tanečním divadlem Bralen z Bratislavy a Tanečním divadlem Honzy Pokusila z Hradce Králové v pátek 19. 6. v divadle Polárka v rámci festivalu Hvězdné nebe nade mnou.Festival divadla Polárka Hvězdné nebe nade mnou je zaměřen na soubory, které nedisponují svým vlastním prostorem pro představení a nebe nad hlavou je tak občas tou jedinou kulisou pro jejich představení. Jako jeden z takových souborů oslovilo divadlo Polárka i Taneční divadlo MAXIMVS, které si na toto festivalové představení pozvalo dva hosty. Prvním je Taneční divadlo Honzy Pokusila z Hradce Králové, které se v Brně představí vůbec poprvé. Druhým hostem je brněnskému a všeobecně českému publiku dobře známé Taneční divadlo Bralen z Bratislavy, které za dobu své existence oslovilo i vychovalo mnoho tanečníků a tanečnic. Všechny tyto soubory se snaží pracovat na maximální možné technické úrovni a choreografiích blízkých divákovi.

Festivaly tohoto typu zajišťují diváckou atraktivitu a pestrost a samozřejmě do určité míry i konfrontaci mezi tím, jak se to kde dělá. V konečném důsledku jde ovšem pouze o to, aby se diváci a pokud možno i interpreti pobavili a strávili spolu čas, který bude pro všechny přínosem.

Představení začíná v 19 h v brněnském Divadle Polárka, Tučkova 34. Rezervace vstupenek: info@divadlopolarka.cz, 541 247 274 nebo 603 559 481.

Hanka Vojtěchová

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.