Ontogenetická three-men show MISIONÁŘI

Levné dárky, best dárky

Divadlo Prádelna / Misionáři patří mezi moderní satirické komedie, které mohou vzbuzovat různé pocity, avšak troufáme si tvrdit, že mezi ně nepatří nuda.
Uvidíte přes hodinu trvající příběh, naplněný snahou tří kosmonautů – misionářů prezentovat v daleké galaxii planetu Zemi, lidstvo a jeho život se všemi slastmi a strastmi. Jejich snaha naráží na omezené prostředky, vlastní obsese a „vady na charakteru“, které zdařile ruší jejich rádoby osvětové pásmo.

Tisíce světelných let se tu více, tu méně zdařile vypořádávají s absencí žen, s dětskými vzpomínkami či s vůní lineckého cukroví nemilosrdně připomínající atmosféru vánoc na předaleké Zeměkouli.

Pavel Strašák
MISIONÁŘI

ontogenetická three-man-show

Mimozemská sci-fi komedie o věcech zatraceně pozemských (určeno pro mimozemské publikum a pro extrémní globalisty)

Setkání s mimozemskými bytostmi přibývá. Tu jistý farmář vyoral skelet nepochybně mimozemského původu, tu zas nějakou cyklistku vsáklo omamné světlo do nitra kosmického korábu, aby si několik čtyřrukých mezigalaktických šmíráků naskenovalo všechny zákruty jejího mladinkého těla. „Co si o sobě vlastně myslí?“ pronesla ona dívka, poté co jí šerif na stanici dolil horké kafe a přehodil deku přes ramínka. „A co si vlastně myslí o mně?“ pronesla mezi vzlyky… A to je zásadní, věru fundamentální dotaz. Ano, co si vlastně o nás jako o lidstvu myslí? Necháme je, aby si o našem druhu vytvořili obrázek jen z nahodilých, letmých setkání? Anebo budeme cíleně, organicky a zodpovědně budovat náš mediální obraz ve vzdálených koutech naší galaxie? Hlásíme se k druhému, zralému přístupu! Jsme povinováni našim dětem, jsme povinování svému druhu, rodu, čeledi, řádu i podřádu, jsme povinování své lidské cti, abychom mohli v okamžik smrti hrdě vydechnout: žili jsme jako Homo Sapiens Sapiens ! Och, leťte, stateční Misionáři a podejte nezkreslenou, barvitou zprávu o tajemstvích, útrapách i slastech života lidského na předaleké planetě, jež se nazývá Zeměkoule.

Své naturalistické pásmo odprezentují: Thomas, Norman a Sandler – tři vyprahlí poutníci prostorem i časem. Za trochu toho lidského tepla vás nechají nahlédnout i tam, kam se slušný člověk málokdy podívá. Využijte té příležitosti! (Místo: Pavilon B, na rohu, hned vedle toalet, reklamní propiska zdarma, na závěr pak možná i kousek lineckého).

Nevhodné pro děti
Délka představení cca 75 min.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.