OPEN AIR kabaretu MADHOUSE

Levné dárky, best dárky

Připravili jsme pro brněnské publikum malý dárek k parnému létu. Uvědomujeme si, že když stupnice přesáhne 25 °C, nikomu se nechce trávit čas v tmavých, podzemních útrobách divadla, ale naopak na čerstvém vzduchu a v nejlepším případě na zahrádce u rezavého moku. Jsou však také diváci, kteří prahnou po kultuře i v tomto letním období.
Co s tím?
Naštěstí existuje HaDivadlo!
Máme pro všechny příjemný kompromis. Zahrajeme kabaret MADHOUSE, pod širým nebem, na příjemném kamenném nádvoří a s pivem zdarma.

OPEN AIR

VÝBĚR TOHO NEJLEPŠÍHO ZE VŠECH DÍLŮ
ORIGINÁLNÍHO KABARETU LUBOŠE BALÁKA A HADIVADLA,
VOLNĚ NAVAZUJÍCÍHO NA POETIKU KOMEDIOGRAFU.

A to vše za příjemných 120,- Kč. Bez zajímavosti není ani to, že se jedná o benefiční představení pro DĚTSKÝ DOMOV DAGMAR.

KDY: úterý 20.6. 2006 ve 20:00 h
KDE: nádvoří Domu pánů z Kunštátu ( nad Špalíčkem)
PŘEDPRODEJ VSTUPENEK: kavárna GOTIC, Starobrněnská ulice.

  Madhouse III.a 1/2 – výběr

 • Autor : Luboš Balák
 • Režie : Luboš Balák
 • Scéna a kostýmy : Pavla Šrámková
 • Hudba : Mario Buzzi
 • Hrají: Kamila Kalousová, Jana Plodková, Václav Neužil, Jiří Hájek, Jakub Žáček, Roman Slovák, Miroslav Kumhala a Luboš Balák opět v roli nesmělého moderátora – poplety

  OHLASY Z TISKU

  Na úspěšný Komediograf navazuje v HaDivadle
  nový kabaret Madhouse
  ČTK, 17.2.2006
  Brněnské HaDivadlo v březnu po osmi letech ukončí úspěšný cyklus Komediograf. Na kabaret, v němž vystupovali Pavel Liška nebo Tomáš Matonoha, volně navázal nový projekt Madhouse.
  BRNO 16.února (ČTK) – Brněnské HaDivadlo v březnu po osmi letech ukončí úspěšný cyklus Komediograf. Na kabaret, v němž vystupovali Pavel Liška nebo Tomáš Matonoha, volně navázal nový projekt Madhouse. První Madhouse, který stejně jako Komediograf spojuje scénky, hříčky a písničky, viděli diváci 13. února, další představení připravilo HaDivadlo na 24. února a 20. března.
  „Komediograf měl premiéru v listopadu 1997 a od té doby se hrál třicetkrát i čtyřicetkrát za rok,“ řekl dnes ČTK umělecký šéf HaDivadla Luboš Balák. K ukončení cyklu vedla mimo jiné skutečnost, že někteří z herců se od premiéry Komediografu proslavili a k divadelním povinnostem jim přibyly i role v televizi a ve filmu.
  Tým kabaretu Madhouse proto tvoří mladší herci, například Kamila Kalousová, Jana Plodková nebo Václav Neužil. Podle Baláka je kabaretní formát pro herce velkou školou, kde si mohou tříbit vtip, učit se improvizaci a vyzkoušet si bezprostřední reakce diváka. Jako herec se v roli moderátora-poplety představí také sám Balák, jinak scénárista a režisér Komediografu i kabaretu Madhouse. Hudbu opět obstará Mario Buzzi.
  Vedení HaDivadla doufá, že projekt Madhouse, bude stejně úspěšný, jako Komediograf, o který byl zájem i v dalších městech České republiky a na Slovensku. „HaDivadlo mělo vždy ve své historii blízko k večerům tohoto typu, ke kabaretu a volným pásmům písní, dramatických výstupů, skečů a krátkých původních divadelních hříček. Tento typ divadla je velmi kvitován diváky,“ uvedla manažerka HaDivadla Zuzana Slováková. K popularitě nového kabaretu možná přispěje i fakt, že při představeních dostanou diváci zdarma pivo.

  Další informace ráda podá: Zuzana Slováková, manažerka HaDivadla

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.