Opera Star – začíná velká talentová soutěž v oboru opera!

Levné dárky, best dárky
 • Národní divadlo Brno vyhlašuje velkou talentovou soutěž Opera Star! Změňte svůj život! Přihlaste se a staňte se hvězdou opery! Zúčastnit se mohou všichni talentovaní zájemci bez profesionálního operního angažmá, tj. osoby, pro které není momentálně zpěv nebo výuka zpěvu hlavním zdrojem příjmů.

  Termín pro odeslání přihlášky je 15. duben 2012.

  Soutěž bude probíhat ve třech kolech, v prvním kole pořídí zájemci videa svých výkonů, která budou zveřejněna na internetu, semifinále proběhne v Janáčkově divadle v Brně neveřejně za účasti poroty.

  Finálová show pro veřejnost se uskuteční v Janáčkově divadle 12. 5. 2012 za účasti známých osobností opery a showbusinessu. Výkony soutěžících bude hodnotit porota, ve které zasednou prof. Eva Blahová – umělecká šéfka Janáčkovy opery a světově renomovaná pedagožka operního zpěvu, tenorista Aleš Briscein jako hvězda evropské operní scény, zástupce partnera SNIP Co. a konečně za zástupce showbussinesu Leona Machálková a Marián Vojtko!

  Vítězi soutěže Opera Star bude nabídnuta spolupráce s Janáčkovou operou Národního divadla Brno. Finalisté a také vylosovaní účastníci hlasování získají atraktivní věcné ceny.

  Svého vítěze vybere také veřejnost v rámci hlasování. O podrobnostech budeme dále informovat.

  Projekt Opera star bude propagován v rámci festivalu Brno – město uprostřed Evropy a vybraní finalisté soutěže získají exkluzivní možnost prezentovat se v rámci vybraných veřejných akcí festivalu. Mediálním partnerem projektu je rádio Kiss Hády.

 • Jak se přihlásit

  Součástí přihlášky je velmi krátké emotivní vyznání z vašeho vztahu k opeře a krátké video v délce max. 5 minut (ideálně ve formátech mp4, avi nebo flv, max. velikost videa 20 MB, amatérská kvalita záznamu není na závadu) ne starší šesti měsíců s interpretací operní árie dle svého výběru (doprovod dle vašeho uvážení, doporučujeme stránky http://opera-karaoke.net/ ). Video spolu s krátkým emotivním textem, ve kterém se podělíte s operními fanoušky, jak jste se dostali k opeře, a co pro vás znamená opera – prosím sdílejte na oficiální profil Janáčkovy opery NDB na Facebooku nejpozději do 15. 4. 2012 včetně.

  Přihlášku (video s krátkým doprovodným textem, životopis, kontaktní údaje) prosím pošlete e-mailem na adresu operastar@seznam.cz nebo poštou na adresu: Národní divadlo Brno, Dvořákova 11, 657 70 Brno nejpozději do 15. 4. 2012 včetně. Obálku prosím zřetelně označte „OPERA STAR“. (Rozhodující v případě zaslání klasickou poštou je datum odeslání.)

  Soutěžící mladší 18 let se mohou soutěže zúčastnit pouze s písemným souhlasem a v případě postoupení do semifinále / finále za doprovodu zákonného zástupce.

  Další informace budou postupně zveřejňovány na www.ndbrno.cz/opera/operastar.

  Jana Janulíková, marketing opery

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.