Petr Rafaj na Malé scéně Mahenova divadla

Levné dárky, best dárky
 • Na Malé scéně Mahenova divadla byly 30. března 2011 hosty Kristiána Chalupy v talk show na téma Manažeři a jejich volný čas tři významné manažerské osobnosti.

  Hosté se shodli, že účinnou aktivitou, díky které dobíjejí svou energii, je cestování. Zatímco Petr Rafaj, předseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže, se podělil o dobrodružné zážitky spojené s potápěním a lovem, Olga Girstlová, dříve spolumajitelka firmy GITY a dnes společnosti Flexibuild, mnohokrát skloubila cestování se studijními pobyty. Přiznala, že velkou inspirací v profesním životě pro ni stále je Tomáš Baťa, kterého měla možnost poznat osobně. Pro Jiřího Morávka, generálního ředitele agentury SNIP, je cestování často spojeno s prezentací jeho rodného města Brna. Podle předsedy ÚOHS Petra Rafaje záleží na schopnostech manažera, aby i přes velké zatížení dokázal vyšetřit volný čas pro své koníčky, což není vždy snadné.

  Příjemným večerem doprovázeli herci činohry Národního divadla Brno Jaroslav Kuneš a Vladimír Krátký a písničkář Jiří Harnach.

  Fotoreportáž: Anna Pecková

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.