Polárka ve víru moderního tance

Levné dárky, best dárky

V pátek 16. 5. 2008 ožije brněnské divadlo Polárka moderním tancem. Se svým repertoárem zde vystoupí rychle se na taneční scéně etablující brněnské Taneční divadlo MAXIMVS. Začátek představení je v 19 hodin. Taneční divadlo MAXIMVS vedené Davidem Strnadem představí v Polárce výběr svých nejlepších choreografií. Tance Sol a Exil jsou dílem po celém světě slavného amerického choreografa a pedagoga Joe Alegada, se kterým soubor jako jediný v České republice pravidelně spolupracuje. Další kusy vytvořil právě vedoucí souboru David Strnad. Appalačské jaro vzniklo na objednávku festivalu Moravský podzim a choreografie měla úspěšnou premiéru na loňském festivalu. Když tančím s Beethovenem bylo poprvé uvedeno pro změnu na jiném hudebním festivalu Hudba Znojmo 2007. Zbývající choreografie se jmenují Světlo v stínu a Sama.

Taneční divadlo MAXIMVS vzniklo roku 2004 v Brně a věnuje se především modernímu a jazzovému tanci. Soubor, který založil respektovaný pedagog a tanečník David Strnad, sklízí se svým představeními úspěchy po celé České republice.

Vstupenky na představení 16. 5. je možno zakoupit v pokladně divadla Polárka, Tučkova 34, Brno, 54122912, 724042852, info@divadlopolarka.cz.

Více najdete na: www.tdmaximvs.cz
www.divadlopolarka.cz

Taneční divadlo MAXIMVS,
Hanka Vojtěchová, David Strnad

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.