Předplatné 3 + 1 pro mládež a dospělé publikum

Levné dárky, best dárky

Vysokoškoláci, studenti a všichni milovníci neotřelých kulturních zážitků!
Právě pro Vás připravilo Divadlo Polárka do příští sezóny 2006/2007 speciální nabídku – Předplatné 3 + 1 na večerní představení pro mládež a dospělé publikum. V rámci předplatného uvidíte tématický cyklus „to nejlepší z české literární klasiky“. Na programu jsou národní bestsellery:

 • 1) M. Oščatka, H. Mikolášková – JÁNOŠÍK
  Muž, který se stal zákonem. Hrdina nebo vrah? Divadelní příběh pro všechny, kteří mají rádi valašky proklatě nízko u pasu.

 • 2) K. J. Erben, P. Jurda – KYTICE
  Vodník, Poklad a Svatební košile. Tři balady – tři ženské osudy. Hranice mezi lidským a nelidským je ostrá a Boží trest za její přestoupení bývá nemilosrdný.

 • 3) bří Mrštíkové, M. Františák – MARYŠA
  Generační příběh o divoké touze milovat. Antická tragédie z jižní Moravy. Premiéra 13. ledna 2007.

 • + Bonus: Louisa May Alcottová, Martin Františák – MALÉ ŽENY
  Americký bestseller 19. století. Autobiografický příběh o čtyřech chudých sestrách, o americké občanské válce a o jedné tiché domácnosti. Premiéra 2. června 2006.

Všechna tato klasická díla vidí tvůrci v Polárce perspektivou současného mladého diváka – kromě původních adaptací stvořených souboru „na tělo“ se můžete těšit i na původní scénickou hudbu, kterou v představení Jánošík hraje kapela Těrchománia, v Kytici kapela Örben a v Malých ženách zazní slavné ragtimy Scotta Joplina v podání Jany Panské.

Představení pro předplatitele uvádíme vždy ve čtvrtek v 19.00. Cena předplatného činí 150,- Kč a je možné si je objednat na telefonním čísle 541247274 nebo 603559481. Fotky a podrobné informace o jednotlivých představeních i o připravovaném abonmá najdete na stránkách www.divadlopolarka.cz.

Neváhejte a objednávejte!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.