Program Véčka na měsíc duben 2012

Levné dárky, best dárky
 • Lenka Cacková / Jaroslav Němeček / Červánková víla (1. 4.) – Zdeněk Jirotka / Jana Glozarová / Saturnin (7. 4. derniéra) – Nikolaj Nosov / Pavel Gejguš / Neználek ve Slunečním městě (8. 4.) – Jitka Vrbková / Otesánek (15. 4.) – Peter Shaffer / př. Pavel Dominik / Černá komedie (21. 4.) – Eva Doležalová / Tři prasátka (22. 4.) – Pavel Polák / O perníkové chaloupce (28. 4.) – Kazimír Lupinec / Sonya Štemberová / Rozpaky zubaře Svatopluka Nováka (28. 4.) – Lewis Carroll / př. Jaroslav Císař / Alenka v říši divů (29. 4.)
 • 1. 4. neděle 15.00 – Lenka Cacková / Jaroslav Němeček / Červánková víla

  poetická pohádka s dobrým koncem

  Pohádkový příběh plný barevné nálady a písniček, který vám prozradí, jak to bylo s úplně první červánkovou vílou na světě. Jen se přijďte podívat, jak protivná může být rozmazlená princezna, jak jedno unáhlené rozhodnutí může mrzet, jak se pomoc může skrývat i uprostřed temného lesa a jak zlo opět překoná láska a dobré srdce člověka.

  jednotné vstupné 70 Kč

 • 7. 4. sobota 19.00 – Zdeněk Jirotka / Jana Glozarová / Saturnin

  satirická komedie

  Divadelní přepis známého humoristického románu o tom, jak může obohatit všední život hlavního hrdiny jeden nevšední sluha

  vstupné 100 Kč / 80 Kč

  DERNIÉRA

 • 8. 4. neděle 15.00 – Nikolaj Nosov / Pavel Gejguš / Neználek ve slunečním městě

  cestovatelská pohádka

  Vyprávění o dobrodružstvích Neználka a jeho kamarádů Knoflenky a Strakáčka, o jejich putování do Slunečního města a o tom, co všechno tam způsobí!

  jednotné vstupné 60 Kč

 • 15. 4. neděle 15.00 – Jitka Vrbková / Otesánek

  barevná písničková pohádka

  „Byla jedna smutná žena, dítě malé velmi chtěla, její muž šel do lesa, že robátko vytesá…“ Jak to dopadne? Za pomoci moudrých lidí jistě dobře.

  jednotné vstupné 60 Kč

 • 21. 4. sobota 19.00 – Peter Shaffer / př. Pavel Dominik / Černá komedie

  situační komedie na druhou

  Peter Shaffer vymyslel situační vtip století. Děj jeho hry se odehrává potmě. Divák samozřejmě vidí, co se na jevišti děje, ale postavy příběhu nikoli, což je principem originální komiky … a hlavně: všichni tropí pošetilosti, které člověk dělá, když si myslí, že ho nikdo nevidí.

  jednotné vstupné 100 Kč / 80 Kč

 • 22. 4. neděle 15.00 – Eva Doležalová / Tři prasátka

  hravá pohádka

  Tři malá prasátka se ocitla sama v lese bez střechy nad hlavou. Přijďte jim pomoci postavit domečky a ubránit se zlému vlkovi. Pokud tedy nějaký vlk vůbec dorazí…

  jednotné vstupné 60 Kč

 • 28. 4. sobota 15.00 – Pavel Polák / O perníkové chaloupce

  pohádka s písničkami

  Tyhle hrátky do pohádky otvírají vrátka … O Jeníčkovi, Mařence a jejich putování lesem k perníkové chaloupce, setkání s ježibabou a … Dopadne vše podle Vašeho očekávání?

  jednotné vstupné 60 Kč

 • 28. 4. sobota 19.00 – Kazimír Lupinec / Sonya Štemberová / Rozpaky zubaře Svatopluka Nováka

  stomatologická revue

  Bojíte se zubaře? Výborně! Tím lépe si vychutnáte tento dramatický kus. Děj hry se odehrává během jednoho kalendářního týdne na jednom zubním oddělení jednoho nejmenovaného zdravotního ústavu. Ústřední postavou hry je doktor Svatopluk Novák. Je to nejen znamenitý dentista, ale také vynikající člověk se silnými morálními zásadami. Jeho jedinou chybou je, že bývá občas poněkud nerozhodný… Ale od toho jsou zde diváci, aby Svatoplukovi poradili.

  jednotné vstupné 100 Kč / 80 Kč

 • 29. 4. neděle 17.00 – Lewis Carroll, př. Jaroslav Císař/ Alenka v říši divů

  podivuhodný příběh pro starší děti

  Bylo smažno, lepě svihlí tlové se batoumali v dálnici… Nerozumíte? A chtěli byste? Víte co je za zrcadlem? Víte kam vede králičí nora? Tak jen pojďte dál … a vítejte v říši divů.

  jednotné vstupné 70 Kč

  Rezervace vstupenek na našich internetových stránkách www.divadlov.cz (rezervace platí, pokud Vám přijde e-mailem zpět potvrzení o přijetí), rezervace se ruší 10 minut před začátkem představení. Možnost rezervace 3 týdny předem.

  Prodej vstupenek v pokladně divadla 30 minut před každým představením

  KatKa Adamcová Kusá

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.