S Kristiánem na téma Případy, záhady a brněnský hantec

Levné dárky, best dárky
 • V oblíbeném zábavném pořadu s písničkami, který vstoupil již do třetího roku svého trvání, představí Kristián Chalupa ve středu 7. listopadu v 19.30 hodin na Malé scéně Mahenova divadla dlouholetého městského státního zástupce v Brně a neúnavného cestovatele Jaroslava Mádra. Dalšími hosty budou spisovatel a publicista Luboš Y. Koláček a hudebník, autor knih o hantecu a všestranný bavič Honza Hlaváček a další zajímavé osobnosti.

  Proč zpěvák Karel Gott rozčiloval své rodiče podivnou zálibou chodit na pohřby cizích lidí nebo z jakého důvodu spisovatelka Božena Němcová zase nechtěla mluvit česky? Se svými hosty se bude autor a režisér pořadu Kristián Chalupa bavit i o tom, zda v Jemenu či Etiopii se mohou lidé otrávit metylalkoholem, jaké tresty by si u nás zasloužili „lihoví traviči“ nebo co měli společného panovník Karel IV. a například herec a režisér Jiří Císler.

  „ V Bastru u Pryglu kempoval ve starým kéru jeden švorcové fišlař se svó stařkó. Ta mu ale furt dělala melu, že nekóří lapnót nějaký špicový fišle a buchnót je na Zelňáku za solidní krupicu.“

  Ukázka z pohádky O zlaté rybce od Honzy Hlaváčka.

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.