S Kristiánem tentokrát o dobrém jídle a pití

Levné dárky, best dárky
 • Ve středu 21. března proběhl na Malé scéně Mahenova divadla další z řady zábavných pořadů nazvaných S Kristiánem na téma… Autor a režisér Kristián Chalupa se tentokrát věnoval jídlu a pití, a to nejen u nás, ale i v exotických zemích. Jeho hlavními hosty byli prezident Agrární komory České republiky Jan Veleba – na snímku s nyní neslavně medializovanými vajíčky a (posypovou) solí – a ředitel Vinařského fondu České republiky Jaroslav Machovec.

  Diváci se mimo jiné dozvěděli, jak se zdravě stravovat a jaké víno má nejraději prezident Václav Klaus. Se svým originálními názory na zdravou výživu předstoupil před zaplněné hlediště lékař Lubomír Kukla, dále odborník na posypovou i jedlou sůl Petr Šulc a známý bavič, původem z Afriky, Amadou Titi. „Sbíhaly se mi sliny, když se hovořilo o laoské rýži, beninských pochoutkách a chorvatské zabíjačce,“ řekla divačka Tereza Škubalová, která viděla poprvé pořad Kristiána Chalupy loni na podzim a od té doby chodí již pravidelně. Velmi živé dvouhodinové představení doplnily písničky úspěšného účastníka soutěže Česko Slovensko má talent Jiřího Harnacha a divákům zazpívala i zpěvačka řecké národnosti Froso Tarasidu.

  „V dubnu se bude konat další pořad na téma slavné i méně podařené útěky do zahraničí, z vězení i od partnera,“ uvedl Chalupa.

  Foto: Anna Pecková

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.