Taneční divadlo Maximvs v HaDivadle

Levné dárky, best dárky

Mladé a ambiciózní Taneční divadlo Maximvs uvede v sobotu 28.4.2007 v brněnském HaDivadle své první celovečerní představení.

Taneční divadlo Maximvs představí v Brně celkem pět choreografií od tří autorů. Světově známý tanečník a choreograf Joe Alegado z USA vytvořil pro divadlo dvě choreografie: Exil na hudbu Geoffreyho Oryema a Sol na hudbu v Anouara Brahema a Johna Surmana. Další dva kousky jsou dílem Davida Strnada a jmenují se Světlo v stínu a Sama. Poslední a nejnovější choreografie se jmenuje Píseň pro mne a na hudbu Johna Zorna a Yuki Kajiury ji složila Markéta Orságová.

Taneční divadlo Maximvs, které vzniklo roku 2004 v Brně, se věnuje především modernímu a jazzovému tanci. Divadlo založil uznávaný pedagog a tanečník David Strnad, který byl dlouholetým členem u nás dobře známého slovenského Tanečního divadla Bralen. Taneční divadlo Maximvs se publiku premiérově představilo na podzim loňského roku, kdy právě s hostujícím TD Bralen beznadějně vyprodalo Mahenovo divadlo a sklidilo velký úspěch. TD Maximvs dlouhodobě spolupracuje jak s Joe Alegadem, tak i dalšími zajímavými pedagogy a choreografy z ČR i zahraničí.

Vstupenky na představení 28.4. je možno rezervovat a zakoupit v pokladně HaDivadla, Poštovská 8D, 542 212 761, hadi@hadivadlo.cz. Začátek představení je v 19.30.

Více najdete na: www.tdmaximvs.cz
www.hadivadlo.cz

Taneční divadlo Maximvs, David Strnad, david.strnad@centrum.cz

Hanka Vojtěchová,
hankavojtechova@yahoo.com

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.