Akce Výstaviště OPEN

Levné dárky, best dárky

V sobotu 24. května 2008 od 12.00 do 0.30 hodin se bude konat akce VÝSTAVIŠTĚ OPEN v rámci oslav 80. výročí brněnského výstavního areálu.
V areálu výstaviště bude probíhat velké množství akcí. Závěr dne na výstavišti pak ve 22:30 hodin zajistí ohňostrojné prelude II. „HVĚZDY NAD BRNĚNSKÝM VÝSTAVIŠTĚM“ od společnosti THEATRUM PYROBOLI.
Doprava od hlavního nádraží k výstavišti kromě pravidelných linek 1, 25, 26, 37, 44, 52, 68 a 84 bude zabezpečována také posilovými linkami P1 a P2:

 • Linka P1 pojede po trase Malinovského náměstí – Hlavní nádraží – Hybešova – Mendlovo náměstí – Výstaviště – Pisárky v době od 12 do 0.30 hodin.

 • Linka P2 pojede po trase Stará osada – Hlavní nádraží – Hybešova – Mendlovo náměstí – Výstaviště – Pisárky v době od 12 do 23.30 hodin (v úseku Stará osada – Václavská převážně nahradí spoje linky 2, které jezdí do smyčky Ústřední hřbitov nebo Nové sady).
 • Tramvajová linka 2: v době od 12 do 23 hodin jsou spoje jedoucí pouze v úseku Stará osada – smyčka Ústřední hřbitov nebo Stará osada – smyčka Nové sady MIMO PROVOZ (jsou nahrazeny posilovou linkou P2). Spoje do Modřic a z Modřic jedou dle platného jízdního řádu, smyčka Ústřední hřbitov je v uvedené době obsluhována pouze linkou 6. Poslední odjezd linky 2 ze smyčky Ústřední hřbitov dle jízdního řádu v 11.49 hod.

  V odpoledních hodinách (přibližně od 12 do 18 hodin) budou také v provozu historická vozidla MHD.
  Parní tramvajová souprava s lokomotivou Caroline a elektrické tramvaje nabídnou svezení z Výstaviště na Stránskou skálu.
  Historické autobusy pojedou z Výstaviště okruhem přes centrum města a zpět do jeho areálu.
  Svezení na těchto trasách historických vozidel bude možné za zvláštní jízdné, prodej jízdenek u průvodčích.

  Bližší informace k akci www.bvv.cz/80

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.