Brněnský Majáles 2013

Levné dárky, best dárky

V úterý 7. května 2013 v odpoledních a večerních hodinách se v areálu brněnského výstaviště uskuteční kulturně-společenská akce Brněnský Majáles 2013. V návaznosti na dohodu s pořadatelem této akce bude v odpoledních a podvečerních hodinách dle aktuální potřeby posilována doprava na pravidelných linkách 1, 25, 26 a 44 směřujících k výstavišti. Základní přístup na akci do areálu BVV bude hlavní branou č. 1 od zastávky Výstaviště-hlavní vstup.

 • Přibližně od 13:00 do 02:00 hodin bude v provozu mimořádná posilová tramvajová linka P1 na trase Zvonařka – Hlavní nádraží – Výstaviště (- Pisárky) a zpět.
 • Od 19 hodin budou spoje linky 5 vedené v trase Štefánikova čtvrť – Mendlovo náměstí prodlouženy po trase linky 1 přes zastávku Vystaviště-hlavní vstup do zastávky Pisárky a provoz linky 5 bude prodloužen přibližně do 1:45 hodin.
 • Provoz tramvajových linek 1 a 8 bude rovněž prodloužen cca do 02:00 hod. mimořádnými posilovými spoji vždy 5 minut před pravidelnými rozjezdy nočních autobusových linek z uzlu Hlavní nádraží (od 22:55 do 1:55 hod. po 30 minutách).

 • Přibližně v době od 22 do 01:45 hodin budou řazeny mimořádné posilové spoje od zastávky Výstaviště-hlavní vstup ulicí Pekařskou (po trase linky 5) na Českou a dále po trase linky 12 do Králova Pole na Technologický park a to v základním intervalu 15 minut, který může být podle potřeby zkrácen.
 • Přibližně do 01:30 hodin bude nad rámec běžného jízdního řádu prodloužen provoz trolejbusové linky 25 v úseku Starý Lískovec, Osová – Židenice, Stará osada a trolejbusové linky 26 v celé trase Kamenný vrch – Novolíšeňská a zpět. Od 23:30 do 02:00 hodin v intervalu 30 minut budou konány rovněž mimořádné spoje trolejbusové linky 37 z Mendlova náměstí do Kohoutovic na Jírovcovu.
 • Přibližně v době od 22 do 01:45 hodin budou řazeny mimořádné posilové spoje linky 84 v úseku Mendlovo náměstí – Královo Pole – Židenice, Stará osada a to v základním intervalu 15 minut, který může být podle potřeby zkrácen.
 • Upozorňujeme návštěvníky, aby pro cestu z akce využívali pouze výše uvededené tramvajové, příp. trolejbusové linky od zastávky Výstaviště-hlavní vstup. Noční autobusové linky N97, N98 ve směru k hlavnímu nádraží nebudou posilovány (linka N98 bude ve směru do centra odkloněna po trase linky N97 ulicí Hlinky)!!
 • Z důvodu očekávané zhrošené průjezdnosti Bauerovy ulice bude noční autobusová linka N98 v době od 23:00 do 2:00 hodin odkloněna v úseku Pisárky – Mendlovo náměstí (pouze v uvedeném směru) po trase linky N97 ulicí Hlinky. Vynechá tak zastávky v úseku Riviéra – Křížkovského, náhradou obslouží zastávky na ulici Hlinky společně s linkou N97.

  Upozorňujeme návštěvníky, že vstupenka na akci Brněnský Majáles neplatí jako jízdenka MHD!

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.