Doprava na Masarykův okruh a další změny v dopravě

Levné dárky, best dárky

FIA WTCC –

V rámci konání mistrovství světa cestovních automobilů WTCC je pouze v neděli 3. září 2006 v době od 8:00 do 19:00 hodin v provozu autobusová linka 400 Mendlovo náměstí – Automotodrom. Doprava na lince je zdarma.

Jednosměrná výluka na Rooseveltově

V souvislosti s rekonstrukcí vozovky bude v neděli 3. září 2006 od 8.00 hodin do ukončení prací (předpoklad 20.30 hodin) neprůjezdná ulice Rooseveltova pro tramvaje ve směru na Moravské náměstí.
Tramvaje linky 1 pojedou ve směru od Bystrce do Řečkovic v úseku Mendlovo náměstí – Moravské náměstí odklonem ulicemi Pekařskou – Husovou a Joštovou. V opačném směru od Řečkovic pojede linka 1 po své trase Rooseveltovou a Hybešovou.
Náhradní doprava za linku 1 v daném směru bude zajištěna autobusy linky x1 v úseku Mendlovo náměstí – Moravské náměstí.
Tramvaje linky 4 pojedou v úseku Malinovského náměstí – Komenského náměstí obousměrně ulicemi Nádražní a Husovou, vynechají tak zastávku Česká směr Masarykova čtvrť.

Výluka tramvají v ulici Purkyňově

Z důvodu rušení úvraťové konečné na zastávce Dobrovského je v sobotu 2. září 2006 od 5.00 do ukončení prací (předpoklad 14.00 hodin) vyloučen provoz tramvají v úseku Konečného náměstí – Technické muzeum.
Linka 12 pojede v trase Komárov – Konečného náměstí a dále odklonem do smyčky Komín.
Linka 13 pojede v trase Juliánov – Konečného náměstí a dále rovněž odklonem do smyčky Komín.
Náhradní dopravu ve vyřazeném úseku zajistí autobusová linka x13 na trase Konečného náměstí – Technické muzeum s objížďkou ulicí Vodovou.

Po ukončení výluky bude obnoven provoz linek 12 a 13 po původních trasách na konečné Červinkova a Technické muzeum. Nadále (přibližně do 31. října 2006) zůstává v platnosti silniční uzavírka ulice Purkyňovy v úseku mezi Dobrovského a Skácelovou a s tím související odklony autobusových linek 67, 93 a 99.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.