GRAND PRIX – doprava na Masarykův okruh

Levné dárky, best dárky

Ve dnech 15. – 17. srpna 2008 bude doprava návštěvníků MS silničních motocyklů v areálu Masarykova okruhu zajišťována příležitostnou autobusovou linkou 400 v trase Mendlovo náměstí – Svážná – Bosonohy, Pražská – Troubsko, Veselka – Popůvky, Vintrovna – Kývalka, spojovací – Automotodrom, smyčka Start. Linka bude v provozu vždy od 6.30 do 21.00 hodin (v neděli pouze do 18.00 hodin). Maximální interval na lince je 30 minut, v době přepravní špičky však bude zkrácen na 2-5 minut. Přeprava cestujících na lince 400 je bezplatná. Na lince 400 budou v jízdním řádu nově garantovány odjezdy zajišťované nízkopodlažním vozidlem.

Pro návoz návštěvníků z kempů Ostrovačice a Žebětín k závodišti budou v provozu dvě zvláštní linky autobusů s označením X v trasách Ostrovačice, parkoviště – Ostrovačice, kemp – Hájenka Na Šípu – Automotodrom, Start a Žebětín, parkoviště – Žebětín, nad parkovištěm – Žebětín, kemp – Tribuna D – Automotodrom, tribuny A, B. Tyto linky přepraví cestující rovněž zdarma a budou v provozu vždy jen od 7 do 13 hodin. Pro odvoz návštěvníků po skončení závodu z důvodu uzavření komunikací nebudou kyvadlové linky X k dispozici!
Z důvodu zvýšeného nájezdu osobních vozidel na parkoviště v Žebětíně a s tím související dopravní omezení nebude autobusová linka 52 v neděli 17. srpna v době od 8 do 17 hodin obsluhovat zastávky Ríšova a Helenčina. Po skončení závodů (pravděpodobně po 15.hodině) budou na linku 52 řazeny z Křivánkova náměstí posilové spoje směr Mendlovo náměstí i Bystrc, ZOO.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.