Jednosměrná uzavírka ulice Hybešovy

Levné dárky, best dárky

Z důvodu opravy tramvajové tratě a výměny kolejových oblouků v ulici Hybešově bude v neděli 11. listopadu 2007 od 6:00 do 18:00 hodin jednosměrně vyloučen provoz tramvají v úseku Poříčí/Mendlovo náměstí – Nové sady ve směru od ulice Křížové k nádraží.

Tramvajová linka 1 pojede ve směru do Řečkovic v úseku mezi zastávkami Mendlovo náměstí – Malinovského náměstí odklonem ulicemi Pekařskou, Husovou a Rooseveltovou (vynechá zastávky Václavská, Hybešova, Nové sady a Hlavní nádraží, v opačném směru pojede po své trase).

Tramvajová linka 2
pojede ve směru na Starou osadu v úseku mezi zastávkami Poříčí – Malinovského náměstí odklonem ulicemi Pekařskou, Husovou a Rooseveltovou (vynechá zastávky Václavská, Hybešova, Nové sady a Hlavní nádraží, v opačném směru pojede po své trase). Jízdu po odklonových trasách vykonají také některé spoje jiných tramvajových linek, které vyjíždějí z vozovny Pisárky. Z tohoto důvodu budou odjezdy linky 12 ze zastávky Hlavní nádraží směr Komárov v časech 7:05 a 7:58 konány mimořádně ze zastávky linky 9 pod hotelem Grand.
Náhradní doprava bude zajištěna autobusovou linkou x1 po trase Mendlovo náměstí – (ulicemi Pekařskou, Anenskou a Leitnerovou) – Hybešova – Nové sady – Hlavní nádraží – Malinovského náměstí.

Z důvodu provádění přípravných prací na tramvajovou výluku bude ulice Hybšova v dotčeném směru neprůjezdná také pro autobusy nočních linek 91, 98 a autobusy náhradní dopravy za tramvaje a to od 6:00 hodin v sobotu 10. listopadu do 18:00 hodin v neděli 11. listopadu 2007.

Noční autobusové linky 91, 98 a náhradní dopravy za tramvaje pojedou ve směru k nádraží v úseku mezi zastávkami Poříčí/Mendlovo náměstí – Hybešova odklonem ulicemi Pekařskou, Anenskou a Leitnerovou (vynechají zastávku Václavská).

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.