Malá Amerika, sídlo zločinu – díl I.

Levné dárky, best dárky

Dobrý den. Trvale neudržitelná situace v Brně v oblasti odtahování našich vozidel nás přiměla ke zpracování tohoto seriálu o každodenních nešvarech i zločinech, které tuto, pro někoho velmi výnosnou činnost na pokraji i za hranicí zákona, doprovázejí. Díl první: Kdo to tu odtahuje?Kdo vozidla odtahuje? No Městská policie, přece, odpoví zřejmě většina brňáků. Ne, Městská policie vozidla neodtahuje, odpoví zkušenější. A OBA mají – i nemají pravdu. Městská policie se v tomto směru chová jako chytrá Horákyně – na stránkách www.mpb.cz při troše štěstí naleznete VELKÝMI TUČNÝMI PÍSMENY informaci o tom, že MĚSTSKÁ POLICIE VOZIDLA NEODTAHUJE. Nevím, co každodenně vidíte Vy, ale já vidím, že ten muž, co vozidlo POMÁHÁ NAKLÁDAT, tzn. upevňuje postroje a tím pádem VOZIDLO NAKLÁDÁ MÁ NA SOBĚ UNIFORMU MĚSTSKÉ POLICIE BRNO.

Uniformovaný příslušník MP po té, co vozidlo připevní a naloží, NASTOUPÍ DO VOZIDLA S OZNAČENÍM BRNĚNSKÝCH KOMUNIKACÍ A údajně PROVINILÉ AUTO SPOLEČNĚ ODVÁŽEJÍ na odtahové parkoviště na Malé Americe, na adrese Hybešova 1.

Zde je třeba si povšimnout skutečnosti, že strážník placený z našich peněz SE VEZE ve vozidle akciové společnosti Brněnské komunikace a.s. a na korbě mají vozidlo které v tu chvíli společně ODTAHUJÍ. Zde je na místě poznámka, že doposud se po Brně pohybovala dokonce vozidla PickUp S DVOJÍM OZNAČENÍM, tj. na dveřích byla loga a.s. Brněnské komunikace spolu s logem Městské policie Brno. Viděli jsme mnohokrát všichni, že. V současnosti z těch samých PickUpů již LOGO MĚSTSKÉ POLICIE BRNO ZMIZELO, BYLO ODSTRANĚNO (proč?), avšak strážník v tomto civilním vozidle sedává dál. (Jsou to tzv. tipaři = vyhledávají vozidla zralá pro odtah.)

Proto se dezorientovaní brňané oprávněně dotazují
vrchního velitele Městských strážníků Romana Onderky: Dobrý den pane Onderko, můžete veřejnosti vysvětlit zjevný rozpor v tvrzení Vašich podřízených? Strážníci v Brně, přestože na svém webu tvrdí, že vozidla neodtahují, je odtahují. Viděl jsem je při tom mnohokrát, mám o tom četná svědectví a videozáznamy. Dva muži odtahují vozidlo a jeden z nich je strážník. Stačí mi jednoduchá, pro každého brňana srozumitelná Vaše odpověď bez dalších odkazů. Odtahují nebo neodtahují?

You may also like...

6 Responses

 1. Pha napsal:

  Zajímavé je, že tady v Praze přijde odtažení vozidla na „pouhých“ 1450,- Kč, v Brně je částka za odtah vyšší, hodně přes 2000,-.

 2. L napsal:

  Primátor se zjevně mýlí, nebo kecá.

 3. Anonym napsal:

  Kecáte spíš vy dva, ostatně jako vždy.

 4. Anonym napsal:

  mam vlastni trpkou zkusenost, vozidlo mi bylo odtazeno, pry z duvolu braneni ve vyhledu – byla jsem cca 2 metry od krizovatky, ne 5m jak rika zakon, o co vetsi bylo moje rozcileni, kdyz na druhe strane parkoval jiny vuz zadnimi koly na prechodu… a ten tam zustal!!!! bez komentare!!!! je to banda…..

 5. Vláďa napsal:

  I moje zkušenost je podobná. Je to svinstvo.Místo toho aby byla odtahována auta,která jsou opravdu nebezpečně zaparkovaná,odtahují ty která jsou na místech kde se pohodlně nakládá a vždy tam někdo je.. Navíc předražená taxa za odtah do kapsy soukromé firmy..K tomu předražené poplatky za parkování. Tato firma bezpochyby patří některému radnímu či kamarádu radního. Nebo se mýlím a mohu si zřídit odtahovku s městskou policií i já??? těžko.. Pane Onderko je to svinstvo,ale to vy jistě víte!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.