Maskovat problém Pendolino…

Levné dárky, best dárky

Plýtvání veřejnými financemi. Ministr dopravy Milan Šimonovský chce nechat smlouvu o vlacích Pendolino a okolnosti jejího
sjednání přešetřit.

K dovednostem PR dnes již i „státních firem“ typu Ministerstvo dopravy patří schopnost předcházet
průšvihům. Zkrátka je nutné zdokonalovat se „v umění“ dostat do médií určité vhodné informace dříve,
než se o ně začnou novináři zajímat sami. To je osvědčená a opravdu funkční taktika.
Více… na serveru www.blisty.cz.

You may also like...

4 Responses

 1. Anonym napsal:

  Jakoby marně a bez odezvy se snažím na BL již opakovaně uvádět číselné řady typu milion – – deset milionů – sto milionů – miliarda, aby si člověk konečně uvědomil, o jak velké peníze jde. Některé čtenáři se mi kvůli tomu už i posmívají. Jakoby marně se snažím vysvětlovat, že to nejsou cizí peníze, ale peníze vytažené z našich zcela konkrétních kapes.

 2. Anonym napsal:

  To je fakt. Jsou to hrozný prachy a takto prošustrovaný. Je ale vidět , že tomuto národu je to jedno , protože je to historický problém. My si neumíme vládnout a k tomu potřebujeme vůdce a buldozery! Těm se věří , ale má to jednu smůlu : „stádo se vždy probouzí a probudí po 20-ti letech“ , jinak spí.
  Druhý fakt je , že náš národ má skleněnou nemoc , příliš zapomíná. Každý národ má takovou vládu jakou si zaslouží.
  Třetí fakt je , že vždy se najde nějaké blbec , které si myslí , že jde něco udělat a ,že on to teda udělá , když dávno před ním se přišlo na to , že to nejde! Když k tomu připočtu mnoho závistivých blbců , lenochů a neschopných , potom se nedivme kam jdem , za kým tam jdem a hlavně mi není jasno co tam budeme dělat!?!

 3. 10-5-6-7 napsal:

  V lednu letošního roku se vlaky začaly potýkat s poruchou, která postupně vyřadila z provozu všech pět souprav nasazených do provozu s cestujícími. Dráhy je proto v rámci reklamace vrátily výrobci k opravě. Šestý vlak je uzpůsoben k testování kolejí, ve kterém bude pokračovat, jakmile to dovolí počasí. Sedmá souprava čeká na vydání technického osvědčení.

 4. Anonym napsal:

  Domnívám se , že je to nedostatečné a zpozdilé konstatování výmluvných faktů. Takový tendr nebyl laciný a už vůbec za ty prachy nebyl uzavřen pro legraci. Nevím , ale všude jinde ve světě by si to nikdo neovolil. Protože u nás je možné všechno nemůžeme se tomu divit jak to s PENDOLÍNEM dopadlo. A opět se nikomu nic nestane. To jsou panečku smlouvy! To by si niko nedovolil ani v Kambodži na haluzi co si dovolí naše hvězdy , které nás za naše peníze řídí. Hold stádo spí a je mu vše jedno. Stačí jen co vyvádí buldozer a jak mu rostou preference!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.