Mezinárodní stavební veletrh

Levné dárky, best dárky

Z důvodu konání Mezinárodního stavebního veletrhu na brněnském výstavišti dochází od úterý 22. dubna do soboty 26. dubna 2008 k následujícím změnám v dopravě:

 • Tramvajová linka 2 v pracovních dnech v době od 8 do 13 hodin budou spoje jedoucí pouze v úseku Stará osada – smyčka Ústřední hřbitov MIMO PROVOZ (jsou nahrazeny posilovou linkou P2). Spoje do Modřic a z Modřic jedou dle platného jízdního řádu v intervalu 10 minut, smyčka Ústřední hřbitov je v uvedené době obsluhována pouze linkou 6. Poslední odjezd linky 2 ze smyčky Ústřední hřbitov dle jízdního řádu v 8.32 h., první ve 13.32 h.
 • Posilová tramvajová linka P1 jedoucí po trase Zvonařka – Hlavní nádraží – Hybešova – Mendlovo náměstí – Výstaviště – Pisárky bude v provozu od 8 do 19 hodin.
 • Posilová tramvajová linka P2 jedoucí po trase Stará osada – Hlavní nádraží – Hybešova – Mendlovo náměstí – Výstaviště – Pisárky bude v provozu v pracovních dnech od 8 do 13 hodin (v úseku Stará osada – Václavská nahrazuje vynechané spoje linky 2).
 • Trolejbusová linka 37 ve dnech 23. až 25. dubna od 14:30 do 18:30 hodin bude zkrácen interval mezi spoji zařazením posilových vozů.
 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.