Mezinárodní stavební veletrh

Levné dárky, best dárky

Z důvodu konání Mezinárodního stavebního veletrhu na brněnském výstavišti od úterý 12. dubna do soboty 16. dubna 2011 bude doprava k výstavišti kromě běžných pravidelných linek MHD posílena následujícím způsobem:

 • Tramvajová linka 2 v pracovních dnech 12.4. – 15.4. vždy v době od 8 do 14 hodin budou spoje jedoucí pouze v úseku Stará osada – Ústřední hřbitov, smyčka MIMO PROVOZ (jsou nahrazeny posilovou linkou P2). Spoje do Modřic a z Modřic jedou dle platného jízdního řádu, smyčka Ústřední hřbitov je v uvedené době obsluhována pouze linkou 5.
 • Posilová tramvajová linka P1 na trase Zvonařka – Hlavní nádraží – Hybešova – Mendlovo náměstí – Výstaviště – Pisárky bude v provozu vždy od 8:30 do 18:30 hodin (v sobotu 16.4. do 17:30 hod.).
 • Posilová tramvajová linka P2 jedoucí po trase Stará osada – Hlavní nádraží – Hybešova – Mendlovo náměstí – Výstaviště – Pisárky bude v provozu v pracovních dnech 12.4. až 15.4. vždy od 8 do 13:30 hodin (v úseku Stará osada – Václavská nahrazuje vynechané spoje linky 2).

  Upozorňujeme návštěvníky, že vstupenky na akce BVV neplatí jako jízdenky MHD!

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.