Mezinárodní strojírenský veletrh

Levné dárky, best dárky

Z důvodu konání Mezinárodního strojírenského veletrhu na brněnském výstavišti dochází od pondělí 1. října 2007 do pátku 5. října 2007 k následujícím změnám v dopravě:

  • # Tramvajová linka 2 v době od 8 do 13 hodin jsou spoje jedoucí pouze v úseku Stará osada – smyčka Ústřední hřbitov MIMO PROVOZ (jsou nahrazeny posilovou linkou P2). Spoje do Modřic a z Modřic jedou dle platného jízdního řádu v intervalu 10 minut, smyčka Ústřední hřbitov je v uvedené době obsluhována pouze linkou 6. Poslední odjezd linky 2 ze smyčky Ústřední hřbitov dle jízdního řádu v 8.32 h., první ve 13.32 h.

  • # Tramvajová linka 7 v době přibližně od 8 do 18 hodin jsou všechny spoje MIMO PROVOZ (jsou nahrazeny posilovou linkou P7). Poslední odjezd linky 7 ze smyčky Švermova dle jízdního řádu v čase 8.14 h., první po obnovení provozu v čase 18.35 h.
  • # Posilová tramvajová linka P1 jedoucí po trase Zvonařka – Hlavní nádraží – Hybešova – Mendlovo náměstí – Výstaviště – Pisárky je v provozu od 8 do 19 hodin (v pátek 5. října 2007 je linka v provozu jen do 17 hodin).
  • # Posilová tramvajová linka P2 jedoucí po trase Stará osada – Hlavní nádraží – Hybešova – Mendlovo náměstí – Výstaviště – Pisárky je v provozu od 8 do 13 hodin (v úseku Stará osada – Václavská nahrazuje vynechané spoje linky 2).
  • # Posilová tramvajová linka P7 jedoucí po trase Královo Pole, nádraží – Moravské náměstí – Česká – Mendlovo náměstí – Výstaviště – Pisárky je v provozu od 8 do 18 hodin (v úseku Královo Pole, nádraží – Mendlovo náměstí nahrazuje linku 7).

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.