Mezinárodní veletrh INVEX 2007

Levné dárky, best dárky

Z důvodu konání Mezinárodního veletrhu informačních a komunikačních technologií INVEX na brněnském výstavišti dochází od úterý 23. října do soboty 27. října 2007 k následujícím změnám v dopravě:

  • * Tramvajová linka 2: v pracovních dnech v době od 8 do 13 hodin jsou spoje jedoucí pouze v úseku Stará osada – smyčka Ústřední hřbitov MIMO PROVOZ (jsou nahrazeny posilovou linkou P2). Spoje do Modřic a z Modřic jedou dle platného jízdního řádu v intervalu 10 minut, smyčka Ústřední hřbitov je v uvedené době obsluhována pouze linkou 6. Poslední odjezd linky 2 ze smyčky Ústřední hřbitov dle jízdního řádu v 8.32 hod., první ve 13.32 hod.

  • * Tramvajová linka 7: v pracovních dnech v době přibližně od 8 do 18 hodin jsou všechny spoje MIMO PROVOZ (jsou nahrazeny posilovou linkou P7). Poslední odjezd linky 7 ze smyčky Švermova dle jízdního řádu v čase 8.14 hod., první po obnovení provozu v čase 18.35 hodin.
  • * Posilová tramvajová linka P1 jedoucí po trase Zvonařka – Hlavní nádraží – Hybešova – Mendlovo náměstí – Výstaviště – Pisárky je v provozu od 8 do 19 hodin (v sobotu 27. října 2007 je linka P1 v provozu jen do 17:30 hodin).
  • * Posilová tramvajová linka P2 jedoucí po trase Stará osada – Hlavní nádraží – Hybešova – Mendlovo náměstí – Výstaviště – Pisárky je v provozu v pracovních dnech v době od 8 do 13 hodin (v úseku Stará osada – Václavská nahrazuje vynechané spoje linky 2).
  • * Posilová tramvajová linka P7 jedoucí po trase Královo Pole, nádraží – Moravské náměstí – Česká – Mendlovo náměstí – Výstaviště – Pisárky je v provozu v pracovních dnech v době od 8 do 18 hodin (v úseku Královo Pole, nádraží – Mendlovo náměstí nahrazuje linku 7).

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.