Mistrovství republiky v cyklistice

Levné dárky, best dárky

Z důvodu konání Mistrovství České a Slovenské republiky v silniční cyklistice bude o
víkendu 30. 6. a 1. 7. omezena doprava v oblasti Kohoutovic, Kamenného vrchu a Bosonoh.
Trasa závodu je vedena jednosměrným okruhem od Myslivny (start/cíl) ulicí Nad Pisárkami, Chironovou,
Pražskou na Veselku a dále ke Staré dálnici, ulicí Žebětínskou a Nad Pisárkami zpět k Myslivně. Z dotčených komunikací bude v sobotu 30.června a v neděli 1.července 2007 vždy v době od 10:30 do 16:00 hodin vyloučena veškerá doprava s výjimkou vozidel MHD, kterým bude ve vybraných úsecích umožněn průjezd (v některých případech však pouze ve směru jízdy závodníků).

  • Linka x29 pojede ve směru do Kohoutovic po své trase v úseku Osová – Čtvrtě a dále odklonem ul. Rybnickou, Pisáreckou, Antonína Procházky a Libušinou třídou do zastávky Voříškova, kde bude ukončena (v tomto směru vynechá zastávky Koniklecová, Oblá, Kamenný vrch, Jírovcova, Pavlovská, Bellova a Kohoutovice, hájenka, na odklonové trase zastavuje na zastávce Čtvrtě linky 26 a na zastávce Voříškova). V opačném směru jede ze zastávky Voříškova po své trase Libušinou třídou a ulicí Chironovou na Osovou.

  • Linka 50 pojede ve směru od Osové do Bystrce v úseku Čtvrtě – Kohoutovice, Hájenka odklonem ul. Rybnickou, Pisáreckou, Antonína Procházky a Libušinou třídou (v tomto směru vynechá zastávky Koniklecová, Oblá, Kamenný vrch, Jírovcova, Pavlovská, Bellova; zastávka Čtvrtě směr Bystrc bude pro linku 50 přeložena do ulice Rybnické k zastávce linky 26, na odklonové trase zastavuje pouze na zastávce Voříškova). V opačném směru jede linka 50 po své trase.
  • Linka 52 pojede v úseku mezi zastávkami Antonína Procházky – Kohoutovice, hájenka oběma směry odklonem Libušinou třídou (vynechá zastávky Šárka, Výletní a Žebětínská, na odklonové trase zastavuje na všech zastávkách linky 37).
  • Linka 68 pojede v úseku mezi zastávkami Antonína Procházky – Kohoutovice, hájenka oběma směry odklonem Libušinou třídou (vynechá zastávky Šárka, Myslivna, Achtelky, Jírovcova, Pavlovská, Talichova a Bellova, na odklonové trase zastavuje na všech zastávkách linky 68).
  • Linka 69 pojede ve směru z Bosonoh do Bohunic v úseku mezi zastávkami Hoštická – Točná odklonem přes Troubsko a Ostopovice (v tomto směru vynechá zastávky Pražská, Skalní, Jemelkova, Starý Lískovec,smyčka a U hřiště, na odklonové trase nezastavuje na žádné zastávce). Ve směru ze Starého Lískovce do Bosonoh jede po své trase. Vzhledem k technickým parametrům železničního přejezdu v Troubsku nelze po oba dny zajistit spoje zajišťované nízkopodlažními autobusy na této lince.
  • Linka 401 pojede ve směru do Starého Lískovce od zastávky Troubsko, Veselka přes Troubsko a Ostopovice.
  • Linka 402 pojede ve směru do Starého Lískovce z Troubska přes Ostopovice.
  • Náhradní dopravu nelze vzhledem k úplným uzavírkám dotčených komunikací zajistit.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.