Oprava kolejí na Palackého třídě

Levné dárky, best dárky

V důsledku opravy kolejí bude od 5:00 hodin v sobotu 28. února nepřetržitě do ukončení prací v neděli 1. března 2009 (předpoklad do 17:00 hodin) vyloučen provoz tramvají v úseku Hlavní nádraží – Řečkovice (Královo Pole, nádraží).

Tramvajová linka 1 pojede po dobu výluky pouze v úseku Bystrc, Ečerova – Hlavní nádraží a dále odklonem do smyčky Zvonařka.
Tramvajová linka 6 bude po dobu výluky mimo provoz.
Náhradní dopravu za tramvaje zajistí mimořádná autobusová linka x1 na trase Hlavní nádraží – Řečkovice a linka x6 na trase Hlavní nádraží – Královo Pole, nádraží. Autobusy linek x1 a x6 pojedou obousměrně ulicí Rooseveltovou přes zastávku Malinovského náměstí (vynechají jednosměrný úsek linky 6 Česká – Zelný trh směr Hlavní nádraží).
Z provozních důvodů se v dopoledních hodinách v neděli 1. března ruší ukončení některých spojů linky 9 ve smyčce Zvonařka (v jízdním řádu označeny poznámkou „Z“) – tyto spoje budou vedeny v celé trase Lesná – Komárov.

Vzhledem ke změnám v obězích vozidel nebude možné ve dnech 28.2. a 1.3.2009 na linkách 1, 6, x1 a x6 dodržet časy garantovaných odjezdů nízkopodlažních vozidel dle běžného jízdního řádu. O odjezdu těchto vozidel se prosím informujte na telefonním čísle 5 4317 4317.

Změny zastávek:
Tylova – oba směry – pro linku x1 přeložena k zastávkám linek 41, 42, 65, 70, 71, 72, 90 a 91.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.