Řešení situace v Denisových sadech?

Levné dárky, best dárky

Situace v Denisových sadech nabývá na dramatičnosti po té co se začala bortit zeď vymezující terasu svahu zmíněného parku.
Vzpěry, které mají zabránit zborcení zdi zmizely a nahradila je vlající cedulka o vstupu na vlastní nebezpečí.
Tak Brňané pozor, zejména až nasněží a praskliny ve zdi přestanou být vidět..

You may also like...

5 Responses

 1. Anonym napsal:

  V současné době byl vypracován statický posudek, který určuje možnosti opravy. Výběrovým řízením bude vybrána firma, která v co nejbližším termínu vybourá nebezpečné části zdi a na jaře v příznivých klimatických podmínkách bude tato část zdi opravena, včetně svázání jejího prasklého betonového základu. Vzpěry, které zde byly umístěny jako zábrana průchodu nebezpečným úsekem nebyly respektovány ani učitelkami mateřské školy a mimo to byly téměř denně ničeny. Jejich funkce z hlediska statiky nebyla podstatná a dle vyjádřená statika nelze rozpadající se zeď zajistit tak, aby nebezpečí nehrozilo. Z těchto důvodů jsme zábrany odstranili a denně umísťujeme varovné cedulky, které jsou také denně ničeny. Jako správci parku v současné době nevidíme jinou možnost jak postupovat.
  ing. M. Huryta
  Veřejná zeleň města Brna, správce parku Studánka

 2. ma napsal:

  A prosimvás, kdo, kdy a za kolik ty Denisovy Sady opravoval? Vždyť tam tekly prachy v řádech desítek (víc?) milionů a není to tak dávno, co se establishment chlubil „kompletní rekonstrukcí“ této lokality?

 3. krutek.info napsal:

  mam pocit, ze tam se naposledy neco delo v roce 1987 nebo 88, kdyz sem tam chodil do skoly. tenhle pukanec neni nic proti tomu, jak nadherne (nadherne pro trinactilety spratky) to tam tehdy vypadalo, misto tohoto schodiste byla obrovska jama, proto sme tomu rikali „udoli sebevrahu“. ale to uz je daaavno :)

  kazdopadne ty zdi sou urcite stary tech 18 let

 4. Tkaczuk napsal:

  Dávám za pravdu Krutkovi, letos dokončená oprava Denisových sadů se pokud vím týkala jen části nad Husovou ulicí (Bauerovou rampou), zatímco část kolem Studánky nerušeně tlí dál… Oltec už só Stínadla, vystrašení Druhostraníci!

 5. Anonym napsal:

  mika: Další důkaz toho jak se u nás stále staví “ Potěmkinovy vesnice“ , hlavně , že se vyhodily peníze nás všech , udělal se čárka v kolonce splněno , BOSOVÉ stavebních firem se nabalili , ale nikoho z odborníků na úřadech nenapadlo se podívat na statiku a založení. Hm, paráda ! Je zajímavé , že někomu to prochází a jinému to neprojde ani jednou!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.